Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

StrzeLuk

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 1. Zakupiłem w zeszłym tygodniu Glocka 17 gen. 4 produkcji Taiwan SA i okazało się, że replika nie pasuje do sztywnych kabur. Do IMI weszła do połowy... do innej kabury też nie chciała wejść. Podobo te repliki miały być najbliższe oryginałowi, a tutaj taki klops. Czy ktoś też miał takie problem?
 2. Dzięki! Już kupiłem i mam za sobą jedną strzelankę. Ja wziąłem wersję z RISami i bez tłumika. Tłumik sobie dokupiłem oddzielnie, bo trochę idiotycznie wyglądała z tym małym tłumikiem płomienia. Kupiłem tylko pod CQB, więc nie zamierzam nic grzebać poza wymianą wtyczki na T. Mocno się zdziwiłem, że moja wersja (ta bez seryjnego tłumika = krótsza lufa) ma jedynie 260 fpsów, bo na stronach sklepów jest informacja o 360. Na pudełku jednak jest napisana prawda. U mnie podają wszystkie (lowcap Dboyi, PMAG Beta) nie ma żadnego problemu. Dboyi chodzą w miarę luźno, ale nie latają. Natomiast P
 3. Dzięki, a możesz jeszcze coś powiedzieć o kompatybilności magów? Używałeś jakiś innych niż ten z kompletu?
 4. Witam, Moja specna po malowaniu. W rzeczywistości jest trochę ciemniejsza niż na zdjęciach. Użyte kolory to Coyote oraz RAL 6014 - Olive Drab firmy Fosco. W planie jest jeszcze proces postarzania.
 5. Witam, Ktoś posiada? Wygląda na fajny sprzęt do CQB z zachowaniem magazynków do M-ki. http://azteko.pl/amo...-bk-p-8804.html
 6. Na luzy kolby polecam naklejenie pasków z izolki (wzdłuż rury na całej długości). Odpowiednia ich ilość pomaga uzyskać stabilność. Z tym luzem w chwycie to radziłbym jak najszybciej zanieść replikę do sklepu w celu reklamacji/serwisu bo jak masz luz na silniku to pewnie zaraz zębatki zjedziesz.
 7. Dobra, nie ma sensu ciągnąć tej dyskusji dalej. Na pewno włożyłem sprężynę na lewą stronę i dlatego u mnie dzwoni. Jak znajdę źródło problemu z niepodawaniem kulek i dźwiękami to napiszę co i jak.
 8. Przecież nigdzie nie napisałem, że stokowe od razu padają. Napisałem, że mi padły. Skąd wiesz skąd pochodzi dzwonienie u mnie? Strzelałeś z mojej repliki? No jak nie masz lufy to przepraszam :icon_smile: No więc jak wytłumaczysz, że brzęczy dalej pomimo wymiany praktycznie całości w GB? Może sprężynę źle włożyłem? Co? Standardowe "nie mam nic do powiedzenia, ale się wypowiem"...
 9. To ja powiem to tak. Robiłem zmianę sprężyny na Guardera M130 i od razu jak rozbierałem GB to zmieniłem tłok na SHS z metalowymi zębami oraz głowicę tłoka i cylindra na Ultimate. Taki zestaw od razu zmielił mi stockowe zębatki na stockowej baterii. Przy zmianie zębatek na SHS 200:100 zmieniłem od razu dyszę na ACM 20,9mm (podobno, nie mierzyłem bo nie mam czym a na opakowaniu nie ma takiej informacji). Całość jest ładnie uszczelniona. Od razu powiem, że sprężyna Guardera 130 w porównaniu ze "120" stokową to przepaść jeżeli chodzi o moc. Jest zdecydowanie dłuższa i mocniejsza. Bardzo ciężko
 10. Faktycznie, masz rację. Odszukałem ten filmik http://youtu.be/DCAj3P7g5ko Niesłusznie założyłem, że to jest jakaś wersja mosfetu.
 11. Witam, Mam u siebie mosfet PicoAAB i mam pytanie co do funkcjonalności. Czy nie powinien on działać tak, że przy SEMI lekkie i krótkie naciśnięcie spustu spowoduje pełen cykl pracy tłoka i strzał? Wydawało mi się, że gdzieś to widziałem na jakimś filmiku prezentującym zalety instalacji mosfetu (nie konkretnie firmy GATE). Będę wdzięczny za odpowiedź.
 12. Do korpusu nie ma szans :) Generalnie to nie mam z tym problemu. Jeden listek w prowadnicę i dwa w kolbę. BTW. Jak w grudniu zamawiałem baterie z HK to za dwie (11,1V i 7,4V) wyszło mi 75 PLN w sumie.
 13. Z kupowaniem baterii na Hobbyking nie ma problemu. Kupowałem tam sobie baterie do modeli i teraz do repliki. Jednej baterii nie ma sensu zamawiać, bo są wysokie ceny transportu. Trzeba się skrzyknąć w parę osób. Ja niestety mam mosfet więc pozostaje mi 3-dzielna...
 14. Już kupione SHS 100:200. Jutro zakładam a w niedziele testy w boju. Zobaczę jaki będzie tego feeling na Lipo 11,1V. Reakcję na spust chciałbym dobrą, ale ROF nie koniecznie "wiertarkowy" :)
×
×
 • Create New...