Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Jestem posiadaczem tej repliki:

http://gunfire.pl/pr...a-JG4006MG.html

 

I planuje coś zmienić w je wnętrzu jest to moja pierwsza replika i jakoś z przywiązania chciałbym ją z tunigowac. Czy ten zestaw który zebrałem:

...http://scr.hu/1o8d/tbsz6����

~~ma jakikolwiek sens? Poszukuje wszelkich informacji na forum ale jest tego tyle, że to chyba za dużo żeby wszystko od razu ogarnąć i samemu rozsądnie złożyć. Wiec chce zasięgnąć informacji od osób lepiej doświadczonych, :icon_smile: ale w żadnym wypadku nie mam zamiaru iść na skróty, ponieważ chce sam sie dowiedzieć i nauczyć co gdzie i jak łączyć :icon_smile:

W replice aktualnie:

-zielona gumka G&G

-Metalowa komora Hup ( był plastik)

-Lufa "prec" 6.03 SHS

-Do tego jeszcze mam zamiar dołączyć kable niskooporowe + mosfet

Edited by jeffreyq
Link to post
Share on other sites

Ten tłok akurat ma masę niewiele się różniącą od polimerowych SHSów, niemniej jednak do M120 z pewnością wystarczy tańszy plastikowy. Nie wiem jaka to jest dokładnie generacja JG, ale jeśli w środku masz czerwony tłok to nie ma najmniejszego sensu go zmieniać.

Głowica wystarczy plastik. Cylinder typ 1, jeśli masz taki w stocku to nie zmieniaj.

 

Na temat smarowania GB masz dużo tematów w dziale "ogólne techniczne" - co człowiek, to inna opinia. Ja osobiście używam do wszystkiego ŁT-43 bo mam akurat cały pojemnik, aczkolwiek podobno są lepsze smary.

Link to post
Share on other sites

hmm dzięki wielkie za już podsunięte rady. A co jeśli chciałbym wsadzić np M130? Ile potrafią te "stockowe" /chińskie szkielety wytrzymać? Bo chciałbym może coś troche lepszego w niej zrobić ( wiadomo nie liczę na kosmosy) i czy M130 miałoby w ogóle miejsce :)

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Witam, nabyłem ostatnio tą właśnie replikę i chciałbym z nie zrobić replikę do CQB, wiem że środek jest w miarę, więc co polecalibyście w niej wymienić? Myślę o jakiejś sprężynie m100, mam już akumulator GFC 8,4V no i przydałoby się ją skrucić, więc jaką lufę (wewnętrzną i zewnętrzną)?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...