Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem ze złożeniem repliki


Recommended Posts

Witam.

Mam taki mały problem ze złożeniem repliki. Mianowicie, jekieś 2 lata temu kupiłem m4 P&J Plastic fantastic, która niestety nie działała, więc musiałem zajrzeć do środka, przyczyna została usunięta, ale chciałem wymienić kilka rzeczy, więc nie składałem. I tak zostało to 2 lata bo nie miałem czasu. Teraz czas jest i wszystko złożyłem, dopasowałem metal body, ale hehe dwie rzeczy mi zostały i choć naoglądałem się kilku filmów - rozwiązania nie znalazłem.

Na zdjęciach przedstawiem te części.

http://tufotki.pl/6McUI

Ta podkładka metalowa jest chyba na końcu silnika do regulacji góra dół czy bardziej jest w GB czy mniej - dobrze myślę?

A ta druga część z plastiku to nie wiem ... albo coś z GB albo coś co jest w wersji plastik a w metal body nie występuje....

Pomożecie??? :icon_smile:

Oczywiście jak pomyliłem działy to proszę o przeniesienie.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Te plastikowe coś to dystanser utrzymujący jeden z przewodów wychodzących w dół do silnika z GB

i ma za zadanie odsunąć ten przewód od zębatki silnika żeby ta go nieprzetarła. Mam nadzieję, że opisałem to dość jasno.

A tu masz filmik gdzie możęsz to zobaczyć ale plastik jest czarny, zaraz nad czarnym przewodemwychodzącym w dół 4,18 minuta filmu.

Edited by ANTEK21
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...