Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ANTEK21

Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niby logiczne, ale ? Przykładowo mid-kap BATTLEAXE ten: http://www.taiwangun.com/magazynki-aeg-mid-cap-2/polimerowy-magazynek-mid-cap-na-130-kulek-do-serii-m4-black-battleaxe?from=listing&campaign-id=19 nie pasuje, a taki sam hi-cap już tak.
 2. To tylko zatrzask, niestety tylko zagranica. San Marino https://www.gm-softair.com/en/various-accessories/19856-pulsante-sblocco-calcio-per-cxp-ape.html?search_query=cxp-ape&results=31 Niemcy https://www.begadi.com/ics-ape-stock-button-ma-292.html W Polsce zapytaj w http://wojskowe.eu/ moają części do ICS-a ale tej nie, moźe sprowadzą.
 3. Hi-cap - Specna Arms https://www.taniemilitaria.pl/pl,magazynek-hi-cap-300-kulek-do-m4-m16-kac-pdw-specna-arms,0,3,27,86,9814.html#.XACo_2hKhPZ
 4. http://www.miwo-military.net/-produkty/pid,784/Podk-ad-TCP http://www.miwo-military.net/-produkty/pid,779/Podk-ad-T-P-P-O- http://www.miwo-military.net/-produkty/pid,491/Pas-OPERACYJN http://www.miwo-military.net/-produkty/pid,492/Pas-operacyjny-Z-
 5. Ta pasuje: http://www.asg.warszawa.pl/asg/gearboxy-i-ich-czesci/dysze/p,shs-dysza-do-m14,2598.html
 6. Do UV-5R używam tej http://www.miwo-military.net/-produkty/pid,573/Kiesze-na-radio-MID ale, ze standardowym akumulatorem. Jest dostęp do pokrętła i złącza mikrofonosłuchawki.
 7. "Magi nabite tak do 40 kulek podaja normalnie. Jak kul jest więcej zapycha sie m14 albo leca na 1-2m. Jak nadmiar wyleci i mag do tych 40 dobije to replika działa i FPS jak zasięg są prawidłowe." Rozbierz na próbę jeden magazynek i skróć sprężynę wypychającą kulki. Na mój gust sprężyna jest za mocna i kulki podnoszą komorę hopa.
 8. http://ngt.pl/forum/rodzaje-mebran-stosowanych-w-odziezy,6449.html I cytat: 2. Membrany poliestrowe (sympatex, te-por). Tak jak teflonowe powstają w procesie ekstruzji jako folie o grubości kilkudziesięciu mikronów, laminowane następnie z nośnikiem (podszewką). Jest to materiał nie posiadający porów, tworzący jednolitą barierę chroniącą przed wilgocią, jednocześnie zapewnia on dosyć dużą oddychalnośc. Dzieje się tak za sprawą międzycząsteczkowych reakcji fizyczno-chemicznych zachodzących w membranie (nie do końca to rozumiem dlaczego). Membrana ta jest bardzo odporna na uszkodzenia mechan
 9. Czy do kabury CYTAC wchodza beretty od WE ?
 10. Strasznie mi coś hałasowało w głowie o piątej rano.
 11. Woreczek po okularach taki z zaciąganym na sznurki otworem i szyjka butelki pet z nakrętką. Wkładasz szyjkę do woreczka tak żeby można było zaciągnąć troczki i dobrze zwiazać. Używam już trzeci rok, da się to obsługiwać w rękawiczkach a po zwinięci nie chałasuje.
 12. Na 100% jest krótki, przekaładałem go z mojego G36 ARESA , chciałem sprawdzić jak sobie poradzi, w giecie śmiga na M130 i lipo 7,4 aż miło słuchać a ten z cymy jest po prostu "cienki".
 13. A jak z szybkostrzelnością bo ja wczoraj zapakowałem do swojej: -głowicę cylindra SHS -dyszę SHS -tłok z pełną metalową szczęką SHS czerwony -głowica tłoka alu SHS czerwona -prowadnicę sprężyny V3 SHS po lekkim szlifowaniu -sprężynę tornado 130 -gumkę zielona G&G -wymiana kabli i mosfet własnej produkcji i strzela ok tylko rof taki "średni". Prubowałem wsadzić silnik http://gunfire.pl/pr...que-krotki.html ale ośka jest za długa. Czy pasuje do cymy jakiś inny silnik?
×
×
 • Create New...