Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Najprostsza rada (ja tak robię):

wytnij z kartonu obrys ogniwa, posklejaj tyle warstw żeby ci wyszło jedno ogniwo (jeśli nie możesz trafić - zastosuj karton różnej grubości) i spróbuj umieścić w miejscu, które przewidujesz na baterię. Jeśli taka atrapa wejdzie to wejdzie na pewno oryginał. Z mojego doświadczenia wiem, ze wymiary podane przez producenta są lekko zawyżone (o milimetr, dwa ale ma to czasami fundamentalne znaczenie) a poza tym rogi nie są "ostre" jak w atrapie z kartonu więc tym bardziej się zmieści w "rurce" kolby czy poduszki policzkowej.

Tylko nie zachowuj się zbyt optymistycznie - twoja atrapa powinna sama się wsuwać w położeniu pionowym - grawitacyjnie. Jeśli musisz użyć jakiejkolwiek siły - odpuść i wypróbuj inne ogniwo (mimo tego co pisałem o tolerancji wymiarów).

Edited by GuloGulo
Link to post
Share on other sites

dzwoniłem do gunfire gdzie zakupiłem replike w sprawie batki i pan z DOK powiedział ze spokojnie wejdzie batka 7,4 2000 1+1 o wymiarach 21x5.7mm. kupiłem czekam az przyjdzie zobaczymy czy dobrze mowil jak nie to trzeba będzie zrobić jakas jesien średniowiecza czy powstanie listopadowe :D. taka batka http://gunfire.pl/product-pol-1152198893-Akumulator-LiPo-7-4V-2000mAh-15-30C-2-modulowy.html

Link to post
Share on other sites

A może zamiast stresować się i przygotowywać jesień średniowiecza i powstanie listopadowe spróbujesz mojej metody.

GF na pewno zwróci Ci kasę "jakby co", ale "jakby co" to stracisz czas i nerwy. Nie zakładam złej woli "Pana z DOK" ale może nie do każdej kolby SF (nawet G&G) pasować. Ty możesz mieć inny model niż oni mają albo G&G minimalnie zmieniło niedawno formy do wtrysków i np. twoja jest o pół milimetra mniejsza niż ta którą mają chłopaki z GF.

Po co ryzykować?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...