Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LiPo 11.1 do prowadnicy kolby


Recommended Posts

Witam!

Poszukuję akumulatora LiPo 11.1v który wszedłby do prowadnicy kolby Madbull ACE Socom (średnica prowadnicy to 26mm). Chciałbym aby akumulator miał minimum 2000mha (2200/2400 nie więcej, 2000/2200 to najlepsza opcja dla mnie). Szukałem po sklepach i forum i nic nie znalazłem, przeciętne LiPo 11.1v które by weszło miało od 1200 do 1600mha. W gre wchodzi również samodzielne złożenie takowego akumulatora z ogniw, ważne, żeby weszło.

Pozdrawiam i dzięki na pomoc ;)

Link to post
Share on other sites

A możesz przybliżyć po co ci aż 2000mAh. Ja mam 1000 mAh (która spokojnie wchodzi do prowadnicy kolby) 20-40C 11,1V i jeszcze nigdy nie udało mi się jej "zużyć" w trakcie normalnej strzelanki. Mam sprężynę M150 i średnio strzelam 600-800 kulek, ale bywało, że i 1200 poszło i baterka wytrzymywała.

Edited by GuloGulo
Link to post
Share on other sites

@zielen

No to masz pecha :)

Fizyki nie oszukasz. dopóki nie wynajdą baterii plutonowych dla asg (żarcik :)) to albo obniżysz wymagania co do pojemności albo wyglądu repliki (czytaj: będziesz ganiał z baterią na wierzchu). Do prowadnicy kolby nie wejdzie ci nic powyżej 1200-1300 a i to będzie wystawać. Moja 1000 mAh nie wystaje ale wystają kable, wtyczka i lipo-alarm przez co kolba się chowa ale nie do końca.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...