Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 (G.5 Galaxy) Jaką baterie wybrać?


Recommended Posts

  • 2 months later...

Standardowo w galaxiaku jest tamyia mini. Lepszym jednak konektorem jest t-deans. Ja przy swoim galaxiaku zmieniłem wtyczkę oraz zakupiłem baterię Redox 2200 mAh. Mogę na niej wystrzelać od 10 do 15 magazynków po 250 kul, a nawet więcej. Do tego (wg poradnika na wmasg) powinna zwiększyć ci się delikatnie szybkostrzelność repliki jeżeli wybierzesz Ll-Po ( chodź pewnie niezauważalnie).

Jeżeli chodzi o pakowanie jej do karabinu możesz kupić taki który schowa się do środka albo większy który przymocujesz do kolby. Wiadomo, im większy gabarytowo tym zazwyczaj ma większą pojemność.

Osobiście swój pakiet trzymam w gumowej osłonie (takiej od telefonu) w której zgrabnie mieści się jeszcze alarm. Wszystko przyklejam z boku repliki na izolke, wtyczki chowam do środka i zamykam tylnią klapkę na 1 pin. Dla mnie nie jest to idealne rozwiązanie ale bateria jest bezpieczna i nawet dobrze się maskuje i chamsko nie odstaje. Docelowo mam zamiar kupić kolbę.

Baterię najlepiej kupować w sklepach modelarskich ponieważ tam są niższe ceny. Można taką dorwać za ok. 50 zł.

Dodatkowo należy kupić ładowarkę. Najlepiej mikroprocesorową (ale można zwykłą; mikroprocesorową jest jednak łatwiej i bezpieczniej), pokroju Imax B6. Ładowanie jest na początku dość trudne ale wszystko jest opisane w instrukcji. Cena? Ok. 150 zł wraz z zasilaczem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...