Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Prośba o opinie komór HU


Recommended Posts

Przeszukuje forum na temat informacji o komorach:

 

-King Arms

-AirsoftPro ver.2

-ProWin CNC

 

Prosiłbym o konkretne stanowisko - którą komorę wybrać dla repliki snajperskiej (SR25 URX), oraz ewentualnie L85 Army (obie działają na tym samym standardzie komór m4/m16).

 

 

PS:Z tego co na razie mi wiadomo to ProWin jest najlepszy z tych wszystkich, jednak obiekcie co do niej zaczęły się, kiedy usłyszałem opinię że mogę nie współdziałać prawidłowo z każdymi replikami - dokładnie z dopasowaniem do szkieletu GB.

Cytat;"Miałem komorę prowina i była świetna, ale spięta w komplecie razem z niebieskim szkieletem prowina. Później wyszły niby uniwersalne komory, ale ze szkieletami zwykłymi różnie się zgrywają."

 

Dlatego proszę o opinię.

 

Z góry dziękuję za odpowiedz.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście ProWin.

Każda komora może się nie zgrać w jakiejś tam konfiguracji i nie ma w tym nic szczególnego (vide problemy z komorami KA w G&P). Mi akurat w emce nie pasował MB, bo miał za małą powierzchnię styku z GB - za to ProWin siedzi idealnie.

 

BTW, cytowany tekst jest jakiś przedpotopowy, bo szkieletów prowina nie można już kupić od dobrych kilku lat.

Link to post
Share on other sites

Nie będę mówił od kogo, jednak kolega z naszego forum który zna się na rzeczy :)

O problemach komór KA w replikach G&P też się doczytałem.

 

Właśnie nie ukrywam, że jedynie przed kupnem ProWina wstrzymał mnie ten komentarz i nieco się przestraszyłem kompatybilności z replikami.

Link to post
Share on other sites

Uważaj żebyś zamiast komory ProWina nie dostał tego. http://www.taiwangun.com/wysokiej-jakosci-aluminiowy-szkielet-komory-hop-up-cnc-do-m4-m16?from=listing&campaign-id=15

 

Sam mam problem z komora ProWina w korpusie CA ze szkieletem CA. Mam ten sam problem w Dytacu. A wszystko wygląda się problemem są lufy zewnętrzne, które niefartownie zmieniają osiowość.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...