Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

hk416 (gfg12) przestało strzelać


Recommended Posts

Cześć, byłem postrzelać i podczas strzelania na semi poprostu przestała strzelać, nic, 0 reakcji na spust. Ruszałem selektorem i próbowałem strzelać ale zero reakcji. Ma ktoś jakieś pomysły? chciałem wyjąć bezpiecznik z mosfeta i zobaczyć czy się nie przepalił ale albo jest przylutowany albo tak ciasno siedzi że lepiej tego na chama nie wyciagać. Replika ma 2 tygodnie i była tylko na dwóch strzelankach.

Edited by kurek125
Link to post
Share on other sites

Jeśli jest kompletnie nic to albo przerwana instalacja ele. albo aku., a jeśli jest dźwięk jakby chciało a nie mogło, silnik, bateria i po dluzszej chwili rowniez kable sie grzeją tak, że herbate mozna parzyć to podejrzewam zacinkę w mechanice. Chwilowo zmagam się z tym samym ;) sprawdź na innej batce, silnik wyciągnij z chwytu zobacz czy sam poza GB sie bedzie krecil, pokombinuj, to pozwoli Ci ustalić co pierdykło

Link to post
Share on other sites

Tak jak mówi AnR, ułamał Ci się taki bolec, który sprawia że spust nie spada jak przerywacz odciąga tę ruchomą część kostki stykowej. I teraz mechanizm spustu nie chwyta tej części. Ta usterka to chyba norma w tej replice - w obydwu w naszym teamie ta sama przypadłość. Masz kilka opcji - wysłać na gwarancję, wymienić skzielet gb, albo przewiercić ścianki gb i wsadzić jakiś bolec. Ja naprawiłem to tak, że zmodyfikowałem sprężynkę kostki stykowej, tak aby nie odciągała za bardzo tej ruchomej części styków.

Link to post
Share on other sites

Tak próbowałem strzelać na auto ;), na silniku w ogóle nie ma napięcia, bezpiecznik jest cały, więc spust albo mosfet, replika w miarę nowa(w tym miesiącu kupiona) więc mosfet raczej się nie zepsuł, wiec myślę że tak jak kolega wyżej napisał spust. Odeślę na gwarancję, im szybciej wyślę tym szybciej ją dostanę z powrotem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...