Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Hejka. Jestem posiadaczem Colta od ARMY R29 full metal. I mam z nim problem (chyba). Do colta dokupiłem drugi magazynek (taiwangun) i problem wygląda następujaco na jednym magazynku (prawdopodobnie z zestawu) replika robi pełen cykl po ostatniej kulce zamek zostaje z tylu. Na drugim magazynku po ostatniej kulce zamek albo się nie blokuje tak jak powinien (można strzelać na pusto) albo zostaje w połowie (nie dobija do końca). Sprawdzałem różnice w magazynku i nie widziałem różnicy, są identyczne. Ktoś może mi powiedzieć o co kaman?

Link to post
Share on other sites

Sprawdź czy przy dociskaniu magazynka od dołu sytuacja się poprawi. Może wycięcie pod zatrzask jest minimalnie przesunięte, lub górna uszczelka jest za niska. Zamek da się zablokować w tylnym położeniu ręcznie go odciągając? Jeśli nie, to sprawdź na ściągniętym zamku, czy magazynek bez kulek w ogóle podnosi blokadę.

Link to post
Share on other sites

teraz zauwazylem ze gorna uszczelka 96586d551b46d9b3d3e03372310f088eefc5a0ee.JPGto takie kwadratowo prostokątne jest ciutke nizsze i na styku uszczelki z elementem plastikowym widać jak by tam była jeszcze jedna uszczelka? czy jest możliwe ze costala ona trochę wepchnieta w dol ?? idzie jakos bez rozbierania to wyciagnac? Dodam jeszcze ze wsadzając pustego maga do broni i odciagajac zamek , blokuje się jak należy w tylnim polozeniu . problem wystepuje tylko podczas strzałów ze po wystrzeleniu ostatniej kulki zamek się nie blokuje bądź blokuje się w polowie

Link to post
Share on other sites

Zacznij proszę pisać zgodnie z zasadami.

 

Zdejmując szczęki nie rozszczelniasz magazynka, dopiero jakbyś wykręcił górny zawór to tracisz szczelność. Nie jestem pewien, ale "gdzieś, kiedyś, ktoś" polecał podłożenie pasków papieru pod uszczelkę, przez co ta wypychana jest trochę do góry. Ewentualnie wymiana uszczelki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...