Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sprężyna guardera M180 jaki mechanizm spustowy?


Recommended Posts

Witam,kupiłem ostatnio replikę M24 snow wolf, która uszkodzony mechanizm spustowy tzn.

przy naciąganiu jest ok ale przy spuszczaniu replika sama wystrzeliwywuje, można to obejść blokując spust lecz wtedy się strzela nie za pomocą spustu tylko podczas odblokowywania, jest tam stokowy spust i teraz moje pytanie.Jaki wybrać spust by nie przepłacać a długo mi służył.

Z góry dzięki.

PS: w replice uległy wymainie także takie części:

- Cylinder aluminiowy na stalowy

- Tłok z plastikowego na hybrydowy

- Łożyska w celu zredukowania tarcia przy przeładowywaniu

- Prowadnica sprężyny z plastikowej na metalową

 

- Sprężyna M180 Guardera

Aha i jeszcze czy taka wymiana to trudna rzecz czy wymiana tego zamka/mechanizmu spustowego czy taka osoba jak 1-no roczny gracz asg sobie z tym poradzi z pomocą internetu?

Edited by jarekso1
Link to post
Share on other sites

No to masz problem. obecnie nigdzie nie widzę żadnego zespołu spustu. Tak to jest jak kupuje się tanie gówna i robi się z tego pseudosnajperkę.

 

"Nie znam się to się wypowiem" a przynajmniej cyferka na liczniku skoczyła o (1)!

 

Napisz do bart_a, on produkuje sam części do snajperek. Do do M24 SW z tego co wiem też może zrobić.

Link to post
Share on other sites

"Nie znam się to się wypowiem" a przynajmniej cyferka na liczniku skoczyła o (1)!

 

Napisz do bart_a, on produkuje sam części do snajperek. Do do M24 SW z tego co wiem też może zrobić.

Tiaa... a widzisz gdzieś dostępne takie zespoły? Nie? A zobacz na przykład do VSR znajdziesz bez problemu. Chyba cwaniactwo w tym wypadku Ci się nie udało ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...