Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Prometheus vs KM Head w M4 KWA


Recommended Posts

Witajcie!

Proszę o pomoc w wyborze lufy.

Dotychczas miałem zamontowaną lufę Promyka w mojej G36 - nie mogę na nią narzekać. Zdecydowałem się na tą lufę, gdyż nie było jeszcze KM-Head w jarmixie, do którego mam blisko.

 

Teraz chcę wymienić lufę w moim KWA M4. Wiem już, że do środka można włożyć 407mm, z tym że będzie lekko widoczna w tłumiku - mi to nie robi. I teraz mam dylemat.

Kupić:

lufę precyzyjną km head

czy

lufę precyzyjną prometheus

Różnica w cenie jest o jakieś 40zł na rzecz KM Head i skłonny jestem spróbować tej lufy, a co Wy byście polecili do M4 KWA?

Edited by roooky88
Link to post
Share on other sites

Zwróć uwagę na to że KM HEAD ma 6,04mm a Promyk 6,03 co właściwie jest już jakąś różnicą.

Gdybyś był tak miły to podeślij mi proszę zdjęcie ile wystaje ta lufa z tłumika gdy już wymienisz. Tez posiadam M4 KWA, mam w planach wymianę lufy i bardzo jestem ciekawe rezultatu po wymianie.

Link to post
Share on other sites

No więc tak jak sugerowaliście zakupiłem promyka :) Od razu założyli mi go do repliki. Niestety jeszcze nie miałem kiedy postrzelać.

Zwróć uwagę na to że KM HEAD ma 6,04mm a Promyk 6,03 co właściwie jest już jakąś różnicą.

Gdybyś był tak miły to podeślij mi proszę zdjęcie ile wystaje ta lufa z tłumika gdy już wymienisz. Tez posiadam M4 KWA, mam w planach wymianę lufy i bardzo jestem ciekawe rezultatu po wymianie.

Jeśli chodzi o foto to to jest to które otrzymałem od JAR-MIX, w mailowej korespondencji. U mnie wygląda to identycznie.

mUheDut.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...