Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Zaczynam swoją przygodę z bronią boczną od TM'a. W pistoletach jestem zielony więc pytam w tym dziale. Czy polecacie Glocka 18C od TM'a? Słyszałem o nim dużo dobrego, ale ostatnio przeczytałem informację, że w ich pistoletach nie można stosować normalnego green gazu co mnie trochę odstraszyło. Polecacie replikę? Czy ona naprawde nie działa na GG czy to są po prostu przesadzone brednie? Co w niej wymienić ewentualnie by działała na GG?

Pozdrawiam.

 

Kolego. Ten dział przeznaczony jest dla początkujących. Zamykam, Buniek92

Link to post
Share on other sites

Przeczytałem ostatnio pewien mit o TM'ach i bardzo mnie on zaciekawił. Ostatnio przestawiłem się na AEP'a od TM i mało brakowało kupiłbym go ale... no wlaśnie ale. Ponoć marujce (gaziaki) system mają stworzony w taki sposób, że działają nawet w zimie. Oczywiście bez szaleństw ale czy faktycznie przy tej temperaturze powiedzmy 0°C będą działać w miarę dobrze?

Edited by Mateusz Kabaciński
Link to post
Share on other sites

To jest to samo! Nie ma żadnej wersji drugiej i pierwszej aktualnie w sklepach. Jest tylko nazwijmy to umownie ostatnia wersja - jest ona już od paru lat w każdym sklepie. Piszą Ci w tym cienkim sklepie że jest to ver II, bo sporo lat temu było chyba lekkie ulepszenie glocka CYMY, ale zaraz po debiucie pierwszej wersji i miało to miejsce już dobrych kilka lat temu. Reasumując w każdym sklepie jest aktualnie to samo, nie ma lepszych i gorszych.

Edited by CIUPAK1
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...