Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krzywica

Użytkownik
 • Content Count

  201
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Można też maluchem podróżować w 4 osoby z bagażami na wczasy do Bułgarii i dojechać na miejsce. Niczego to jednak nie dowodzi a już najmniej tego, że to dobry sposób podróżowania.
 2. Nie postawisz rozsądnej w dzisiejszych czasach snajperki na replice na GG. Nawet jak ją zapowietrzysz na systemie pierwotnie na GG. Chcesz kombinować- kombinuj ale wywalisz kasę w błoto. Jak masz kasę to stawiaj springa. Jak nie masz kasy (ale chyba masz, patrząc po tym od czego zaczynasz pytanie) to odpuść sobie snajpienie i lepiej kup dobrą szturmówkę. Dziesięć razy lepiej będziesz bawił się z dobrą szturmówką niż z badziewną snajperką za ta sama kasę :). Ale i tak polecam snajpę bo snajpy są super (o ile porzadne).
 3. Na GF nie wyskakuje mi wkur****ący komunikat, że mogę płacić mniej ale ja chcę więcej, który to za każdym razem muszę zamknąć jak wchodzę do sklepu. Dlatego tez na TG zakupów świadomie nie robię i wybieram inne sklepy- gdzie jest drożej albo wysyłka trwa dłużej albo nie mają takiego wyboru :D. Ale płacę za brak wkurw****cego komunikatu :). Dlatego właśnie wolny rynek jest piękny <3, mogę kupować gdzie chcę, za ile chcę a jak będę miał ochotę to mogę też kupić chiński szmelc po cenie z GFa zamiast TG :).
 4. Będziesz miał 10 "finalnych" odpowiedzi bo każdy stosuje swoją metodę którą uważa za najlepszą. I po tych 10 "finalnych" odpowiedziach będziesz wiedział tyle samo co przed nimi.
 5. No stąd wiem, że widziałem, macałem, oglądałem i mam porównanie zarówno z palnymi jak i z innymi replikami, z wyższej jak i z niższej półki cenowej. Ale nie uważam, że znam się na tyle, aby doradzić. Bo mogę doradzić, aby kupił Marui z konwersją Prime (tak, widziałem) ale po co, skoro to na pewno nie jest ta półka cenowa? Powiem tylko, że wyglądowo (bo w końcu do gablotki a nie do strzelania) dużo lepsze są colty Socom Gear. I to na prawdę duuużo lepsze niż KWC. Ale podobno zawodne i farba obłazi (zawodność i jakość farby nie są wadą jak klamka ma być za szybkę).
 6. Nie odróżnił byś bo po prostu może nigdy nie widziałeś oryginału? Moim zdaniem KWC jest nie do pomylenia z oryginałem dla kogokolwiek kto oryginał widział. Nie mam innych propozycji bo się nie znam, wiem tylko, że ta jest... słaba.
 7. Przecież to zwyczajny colt 1911 KWC czyli przeciętna z wyglądu klamka z gównolitu a nie żadnego porządnego metalu, z oznaczeniami Tanfo Witness którego to Tanfoglio nawet za bardzo nie przypomina... To gorszy wybór do gablotki niż airsoftowy 1911KWC (który żadną rewelacją też nie jest z resztą).
 8. To kup mniejszą paczkę XD. To nie kulki są drogie. To pompka AGMu jest absurdalnie tania. To nie "kulki kosztują połowę repliki" tylko raczej "ta replika kosztuje dwie paczki kulek".
 9. Ale, że jak "łatwo nie będzie"? Przecież to standardowa śrubka dociskowa, metryczna, zupełnie zwyczajna, do kupienia za grosze w sklepie ze śrubkami... To nie jest "specjalistyczna śruba do zębatek silnikowych ASG". Jak ktoś chce to może kupić za ciężkie piniądze śrubkę w sklepie ASG. Podobnie jak kable czy podkładki albo uszczelki. Dużo ludzi jednak wybiera opcję 15gr za śrubkę zamiast 5zł, 20gr za uszczelkę zamiast 9zł czy 5zł za garść podkładek zamiast 30zł... http://www.stalmut.pl/wkrety-dociskowe-gniazdem-szesciokatnym-koncem-wglebionym-p-56.html
 10. Ciekawe czy oni to faktycznie mają tj czy sprzedają coś co faktycznie istnieje czy raczej model biznesowy Cytadeli reprezentują XD. Ciekawe bo o ile pamiętam ten produkt faktycznie był białym krukiem rynku airsoftowego. Aczkolwiek przy tych cenach to już lepiej sprzedać swojego SIGa TM i kupić sobie ICSa. Problem z głowy :).
 11. A body Hurricane jest dostępne GDZIEKOLWIEK? Wznowiono produkcję czy coś? Bo to przez całe lata było niedostępne, taki wręcz rarytasik kolekcjonerski.
 12. Krzywica

  Wady Glocka

  Znajomy nie trafiał notorycznie w tarczę a twierdził, że nie zrywa i nie robi tego o czym tu piszecie. Ja twierdziłem, że właśnie to robi :). Dałem mu magazynek załadowany zbijakiem i dwoma normalnymi nabojami. Oddał dwa strzały a potem suchy, ze zbijakiem ale "z zaskoczenia". Dopiero wtedy się przekonał (a ja upewniłem), że pięknie ciągnie w dół on sam, tuż przed strzałem. Kilka magazynków ładowanych nie przez niego (nie wiedział kiedy zbijak a kiedy nabój) i jakoś to ogarnął a na tarczy efekty były widoczne po 15 minutach zabawy w niepewność nabój/zbijak.
 13. Gryzie Ci się oszczędzanie na flakach ale chcesz wsadzić retroarmsa? :D Szkielet do czegoś od RA- rozumiem. Ale jaki zestaw RA masz na myśli?
 14. Z tym, że do akurat klamki wężyk to takie "średnio" wygodne: zmiana maga=przepięcie wężyka. W mojej opinii to poronione niestety. Ale masz MEU, wąski mag to faktycznie u Ciebie GG średnio. Ale jak by kupił M9 to na GG pociągnie, tam mag jest spory.
 15. Ależ ja Cie nie porównuje do dziecka czy kobiety. Po prostu jeśli masz problemy z M160 a nie jesteś dzieckiem ani kobietą to albo musisz mieć wyjątkowo zły sprzęt albo jakieś problemy zdrowotne. Tyla. P.S. Na czym Ty to masz postawione? Na chińskim SWD? :D Skoro mówisz o "docieraniu".
×
×
 • Create New...