Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przegrzewanie się kabla przy połączeniu z baterią G36


Recommended Posts

Witam,

Dostałem dzisiaj replikę G608-2. Postrzelałem chwilę, a potem padła. Kiedy naciskam spust nic się nie dzieje. Nie mam w niej bezpiecznika. Kiedy naciskam spust styk do podłączania baterii bardzo się nagrzewa. Czy wie ktoś jak temu zaradzić? Czy obejdzie się bez wysyłania do serwisu?

Link to post
Share on other sites

Tak jak napisałem w Twoim drugim temacie dotyczącym tego samego problemu-jeżeli uważasz, że sam nie dasz rady , znajdź serwisanta z okolicy albo serwis sklepowy...

A jakakolwiek reakcja na spust, choćby tykniecie silnika jest? bo co to znaczy "replika padła"? Z wysokości padła, czy jak? Może zacinka w gearboxie , może zwoje silnika ...może...może. To nie portal wróżkarski,.

Jakbyś miał smykałkę i chciał spróbować swoich sił, to replikę musisz rozebrać, całą instalacje elektryczną wyciągnąć, silnik z gearbox'a też, obejrzeć kable czy izolacja w całości. Podłączyć pod batkę tylko silnik i zobaczyć czy kręci-jak kręci to problem najprawdopodobniej w gearboxie.

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites

Domyślam się, że działasz na fabrycznie dawanej baterii - wymień ją na coś innego. Li-Po 7.4V albo lepszej jakości Ni-MH, jeśli nie masz dobrej ładowarki albo na nią Cię nie stać.

A czy w ogóle martwić się, czy jeszcze będzie działał? :) Pewnie oddam go do serwisu i mam nadzieję, że jeszcze nim postrzelał, bo nie chcę, żeby moja przygoda z ASG skończyła się po tylko kilku strzałach... Próbowałem także włożyć baterię kolegi i to samo.
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...