Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Z racji, że kolega w pracy jest to wygląda to tak. Na zewnątrz wszystko w jak najlepszym porządku, nic nie odstaje. Wewnątrz nie zwracał uwagi. Część termo nie jest jakaś super, ale też nie jest to cerata, która jest w Helikonie. Spodnie jakoś pracują, ale wkładki tradycyjnie wypadają podczas klękania.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No i mam w rękach Combat Shirta - pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Znalazłem tylko kilka nitek :icon_wink:

A na poważnie - część klatki piersiowej i pleców wygląda na oddychającą w rzeczywistości, jest rozciągliwa. Nie tak jak w Allwinie. Oczywiście wyjdzie w praktyce.

Rękawy uszyte są z oryginalnego Multicamu, nawet taki nadruk znajduje się na metce.

Rozmiar trochę inny niż sugerowałaby to rozmiarówka z różnych sklepów. Wziąłem M, a mam 104 w klatce piersiowej i jest trochę luźny.

Minusem dla mnie jest zbyt długi kołnierz, który po zapięciu i zrobieniu stójki powoduje "puchnięcie" tudzież worek wokół szyi. No i generalnie cały Combat Shirt powinien być parę centymetrów dłuższy bo będzie wypadał ze spodni, ale podobno producent o tym wie jak przeczytałem na jednym z zagranicznych forów.

Podsumowując: 4,5/5

Ten Combat Set jest dużo lepszy niż Allwin (niestety póki co w AOR1 i AOR2 nie planują produkować, zostaje więc Semapo).

Jak ktoś ma pytania to zapraszam.

Edited by La Chupacabra
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...