Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ares/Amoeba AM-009


Recommended Posts

Witam serdecznie,

czy znajdę na wmasgu szczęśliwych posiadaczy tej repliki? Jakie wrażenia z użytkowania? Jakieś problemy? Jak sprawuje się polimerowe body? Czy GB jest mocno "modyfikowany"? Jak wygląda sprawa z hopkiem? Gdzieś przeczytałem że regulacja na wzór komór prowina, ale czy sama komora jest standardowa? Bo chciałbym tam wsadzić moje ulubione modify :D Dawajcie znać jak tam wam się te repliki trzymają, bo mam wielką ochotę sobie jedną taką sprawić :3

 

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Link to post
Share on other sites

Kiedyś chodziło takie stwierdzenie, że Ares jest ok póki się w nim nie grzebie, teraz jest tak, że sypie się nawet bez grzebania. Nie wlożysz tam, ani komory M4,ani szkieletuv.2. Będziesz miał szczęście jak EFCS posypie Ci się jeszcze na gwarancji, bo jak po to koszt nie mały Cię czeka :P.

Link to post
Share on other sites

hmmm, ktoś założył dzisiaj podobny temacik i w odpowiedziach ludziska przypmnieli mi że istnieje coś takiego jak Evolution Airsoft, a z tego co pamiętam te repliki są dobre i łądne zewnętrznie, więc chyba nad nimi się zastanowię :3 No i mają metal body za mniejszą cenę :3

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...