Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

problem przy strzelaniu g36c


Recommended Posts

Witam, kupiłem używaną stockową replikę g36c od JG. Wystrzeliłem ok 2000 kulek i nastąpił problem. Replika zaczęła strzelać jakby "wolniej" tzn słychać że silnik pracuje wolniej i ciszej niż wcześniej. Podłączyłem batke lipo kumpla i jest to samo. Gdy strzelam AUTO to po wystrzeleniu ok 2 kulek replika strzela tak jak powinna. Gdzie tkwi problem ? Ktoś wie ocb ?

https://www.youtube.com/watch?v=S7JGWHw2S5s

Na tym filmie jest podobna sytuacja, tyle że moja replika nie przestaje strzelać, jest po prostu ten "spowolniony" dźwięk silnika

Link to post
Share on other sites

Jeżeli było sprawdzane na innej dobrej batce, to pewnie problem z okablowaniem lub silnikiem.

Możliwe, ale mniej prawdopodobne jest też że silnik i kable ok, ale silnik nie ma siły ruszać zębatkami przez jakieś duże tarcia.

Kable taniej wymienić, koszt około 20 zł.

Link to post
Share on other sites

Wyjmij bezpiecznik i zastąp nowym albo wyjmij bezpiecznik i połącz "na krótko" te blaszki, które go trzymają. Zrób to na odłączonej baterii i pilnuj, żeby podczas połdączania/strzelania nie dotknąć ciałem albo repliką tych gołych blaszek.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...