Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie wybrać kulki


Recommended Posts

Idź z pretensjami do "najlepszego sklepu airsoftowego", wielokrotnego "zwycięzcy Airsoft Players' Choice Awards" i dystrybutora marki G&G na Polskę za to, że nie umie się zatowarować. I to będąc chyba jedynym oficjalnym dystrybutorem tej marki na ten kraj.

Myślę, że sam ustalisz jaki to sklep.

Link to post
Share on other sites

Zawsze może popróbować z 0,25 Guardera. U mnie ładnie latały, choć ostatnio się coś tutaj naczytałem, że jakaś duża losowość jest, więc może G&G będą latać lepiej :icon_razz: Mam jakąś resztkę tych Guarderów 0,25, ale z nich nie korzystam, przerzuciłem się na 0,28. Jak chcesz wypróbować, to mogę wysłać za jakąś proporcjonalną cenę, ale to raczej malutka kwota będzie.

Tu na forum dość przyzwoite opinie miały Rockets Platinum, możesz zaryzykować. Tylko pamiętaj o tym "platinum", bo zwykłe dalej są kiepskie z tego co wiem...

Edited by lipharDYT
Link to post
Share on other sites

Dobra jak coś to napiszę na pw. jakbym chciał je od ciebie kupić ale raczej wezmę z repliką bo na taiwangun są tam zamawiam RK :icon_smile:

 

Pewnie, że z repliką w takim razie :P Myślałem, że już masz skądśtam upatrzone i kulki osobno. Tych kulek to mam na oko tysiąc, więc próbka xd

Tylko tych pestek unikaj, pewnie dostaniesz od nich paczkę. Jedyne co z tym możesz zrobić, to sprawdzić jak chodzi sprężyna w magu :P Ja tam na przykład znalazłem w paczce niedoróbkę, na oko 4mm chropowate, jak kamyczek :)

Link to post
Share on other sites

Chodzi o kulki P&J, które TG sprzedaje. Poczytaj opinie na forum. Jeszcze nie widziałem pochlebnej. Nie wiem jak wszystkie kulki, ale rzeczywiście takie coś trafiłem. Niby jedno pojedyncze, ale i tak miłe to nie było. Nie strzelałem nimi, więc ogólnie się nie wypowiem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...