Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

The-Naturat

Użytkownik
 • Content Count

  403
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nic, cisza, pisałem do nich i nic. Mają wywalone. Gorzej jak coś się komuś stanie to ciekawe co będą wtedy śpiewać... Kupić badziewie i nie móc tego używać...
 2. Eeeehhhhh.... człowiek się porwie na coś taniego, a tu ręce pokaleczyć może.... zobaczymy jak to rozwiążą.... a miałem na weekendową strzelanke wziąć.
 3. Ten środek musisz mieć wykręcony na maksa. Ale najlepsze jest to że dzisiaj dostałem takiego maila: Drogi Kliencie Dla własnego bezpieczeństwa nie należy używać produktu ACP601 zakupionego po 1 marca 2019 r. Ze względu na możliwość wybuchu magazynka (zauważyliśmy już takie przypadki). W kolejnych e-mailach poinformujemy Cię o procedurze wymiany magazynków. Estimado cliente Por motivos de seguridad, no utilice el producto ACP601 comprado después del 1 de marzo de 2019. Debido a la posibilidad de explosión del cargador (hemos notado algunos casos) En los sigu
 4. Ja się skusiłem i ogólnie pozytywnie. Wywaliłem na razie z 8 magów. Na jednej kapsule puff dino strzelam 2 magi. Zasięg przyjemny, na 25/30 m waliłem w worek po nawozie i wchodziło tak 8/10. Minusem jest Trochę mała regulacja hop-up, tak z pół obrotu pokrętła. W moim występuje Delikatny luz na zamku. Kulek używałem 0,25 gg.
 5. po podklejeniu od tyłe zaczepu, pasują. Można kupić hi-capy wywalić bebechy i wstawić środki od midów od mp5, można zakupić adapter magów do m4 i używać takich magazynków
 6. U mnie to samo. Dzwoniłem specjalnie żeby dopytać się ile będę czekać na przesyłkę. Po kilku próbach udało się i dowiedziałem się że najpewniej dzisiaj, był piątek ranek lub max poniedziałek. NO JA ŁATWO WIERNY DAŁEM SIĘ NABRAĆ. zakupiłem parę rzeczy, w tym replikę, z usługą wymiany dyszy i gumki. Zapłaciłem od ręki, kasę mieli po 3 minutach. W piątek oczywiście nic nie ruszyło, sobota też. W poniedziałek zmienił się status, po 14 było niby gotowe. Ale nie wyszło ani w poniedziałek ani wtorek, a teraz mamy święto to dalej poleży. Mimo zapewnień sprzedawcy. Na maile też nie odpowia
 7. Właśnie, co daje ten magiczny *SPECJALISTYCZNY CERTYFIKAT ?
 8. Niech jakiś Admin zrobi trochę porządku i wprawi w ruch machinę warnów/banów, za szerzenie herezji. Setki graczy/serwisantów itd zawsze było i jest zdania że przy r-hopie/flat hopie zawsze warto używać cięższych kulek i nic tego nie zmieni. Nie słuchaj się wallop'a bo pisze głupoty niepoparte żadnymi dowodami, na różne tematy. Sam tworzy historie i mity "na podstawie własnych doświadczeń". Montaż flata/rhopa i używanie lekkich kulek mija się z celem. Co Pan na to wallop, ja używam 0.32g przy cylindrze typ 0, lufie 390 mm i 430 fps? I mam 72 m celnego zasięgu.
 9. Kropelka odpada, nie odkręcisz go. Możesz użyć spokojnie loctite, lub jakiś inny klej anaerobowy, tylko słabszy jakiś, bo są różne, ja polecam od siebie taki niebieski, nie pamiętam oznaczeń. Albo po staropolsku, kawałek taśmy teflonowej na gwint.
 10. Wszystkie sprzedawane aktualnie wersje "stalowe" mają suwadło ze znalu a trafiają się i kolanka gazowe też ze znalu.
 11. Jeśli byś przebił osłonke to byś od razu miał fajerwerki. Jednak 100% pewności będziesz miał podczas następnego ładowania baterii. Rób to obserwując je, i w czymś metalowym/ceramicznym. Czasem z zdarzało i mi się wciskać lipo do repliki, na kantach zazwyczaj się to odbijało.
 12. Ile wallop takich silnków widziałeś w akcji?Mieliśmy 4 czy 5 ich, z drugiej generacji, high torque, i z żadnym nie było problemów, żaden nie był szczędzony na lipo 11,1v. W jednym była zębatka do wymiany bo coś się posypało i ją zmieliło trochę w środku. Silnik jak najbardziej godny polecenia.
 13. Nie jest wart. Identyczne a nawet lepsze znajdziesz na aliexpress po 60-70 $
 14. Sprężyny najlepiej mierzyć "miarą' wagi, bo same oznaczenia mogą przekłamywać. Są przypadki gdzie na chińskich springach m120 wyciągali po 500 fps.
×
×
 • Create New...