Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HOP_UP samoróbka, jak i czy warto.


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kosmo

Wydaje mi sie, że autor tłumaczenie pomylił się. Czy na tym wykresie wersja A lotu kulki jest na prawde najleprza? wydaje mi się, że powinien to być tor lotu B.

 

no tor kulki B jest najlepszy gdyz hop up ma za zadanie utrzymac na jak najprosterzej lini kulke przez cały czas lotu. :lol:

 

Strzelanie nia ma przypominac działa altyreryjskiego :wink:

 

Juby

Hmm a mam teraz pytanko jaka gumka jest najlepsza domowym sposobem jakaś dętka rowerowa czy cos?

 

a co do gumki hop up to czy nie prosciej kupic od kogos urzywana starsza gumke :?:

napewno nie bedzie droga a nawet zamocować jest ławiej :roll:

Link to post
Share on other sites

Juby

Hmm a mam teraz pytanko jaka gumka jest najlepsza domowym sposobem jakaś dętka rowerowa czy cos?

 

a co do gumki hop up to czy nie prosciej kupic od kogos urzywana starsza gumke :?:

napewno nie bedzie droga a nawet zamocować jest ławiej :roll:

 

Tak ale niekiedy cena takiej gumki wyniesie 50 % ceny repliki a stare zurzyte gumki nie najbardziej się nadadzą. Co do tego to ma być tanie ASG i nie jest potrzeba wkładać nie wiadomo ile w gumke hopaj siupa. Jak sam wiesz ceny takich gumek nie sa male np uzywana niech na allegro kosztuje 10 zł do tego przesyłka powiedzmy 3 zł to masz 13 zł a taki tani asg kosztuje ponad 20 zł to jaki to ma cel.

Link to post
Share on other sites
Opowiadaj jak zrobiłes i jak działa i czy jest dobra?

 

Chłopie.... przeczytaj jeszcze raz...... jak sie pytałem czy robił ktoś a ty wyskajuesz jak zrobiłeś itp. ...

 

hehe

 

O wybacz nie doczytałem. Hmm ale jak byś zrobił to pisz :P

 

Pozdro dla Ciebie <respect>

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...