Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.Posiadam TT-33 GBB OD KWA , szukam kulki z odpowiednią masą znalazłem się na stronie taktyczny.com gdzie zakupilem bron, dział 6mm i masy do wyboru :

0.12 g

0.20 g

0.23 g

0.25 g

0.28 g

0.30 g i cięższe

jaka masa bedzie odpowiednia ?

 

I pytanie dodatkowe , czy wszystkie TT-ki w replikach maja plastikowe lufy? w opisie pistoletu było że jest to wersja FULL METAL a lufa plastikowa. Dokładnie to posiadam http://taktyczny.com...33-gbb-kwa.html Jest mozliwosc dokupienia metalowej lufy ?

pozdrawiam.

Edited by RexTyranozaur
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Powinieneś brać przez palce takie opisy i dopytywać o wszystko, ewentualnie dopaść i pomacać coś co chcesz kupić. Na Twoim miejscu terroryzowałbym sklep, który wprowadził Cię w błąd. Niech się wykażą inwencją i ściągną dla Ciebie tą lufę (jeśli taka istnieje).

Ogólnie może być problem z dokupieniem części do tej repliki. Producenci raczej stawiają na zestawy do najpopularniejszych konstrukcji: glock (wszelakiej maści), 1911, beretta itp. Jeśli już to nie szukaj w Polsce, bardziej HK lub USA.

Mogę się mylić i faktycznie gdzieś znajdziesz metalową lufę do tego pistoletu. Jednak na moje to jedyną metodą na zaspokojenie Twoich ambicji będzie odwiedzenie tokarza, albo zapoznanie się z metodą odlewania "na wosk tracony", a w tym przypadku "plastik tracony". Przy czym oponuję za opcją pierwszą bo ta druga to zabawa z roztopionym metalem i konieczność posiadania wśród znajomych np. jubilera albo protetyka (lub stosownego pieca do wypalenia formy).

Edited by progressive
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...