Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam :)

Szukam konkretnej odpowiedzi której niestety nie znalazłem na forum :/

Mianowicie rozważam kupno repliki za około 800 zł, interesował mnie snr 25 jednak nie jestem pewien co do niego. Szukam czegoś jeżeli można tak powiedzieć w tym stylu rozmiar repliki mi nie przeszkadza ponieważ w przyszłości będę zamierzał rozbudować replikę na para-snajperke:)

Z góry dziękuję za odpowiedzi;)

I proszę nie odsylajcie mnie w inne tematy ponieważ odpowiedzi tam nie znalazłem..

Pozdrawiam

Edited by białko
Link to post
Share on other sites

Pierwszy dzień na forum, pierwsze posty i zaczynamy od ciężkiej artylerii ??

Dobra pomogę, chociaż trochę, bo widzę że kolega nawet nie raczył przejrzeć forum.

 

Więc:

 

Każda długa Emka nada się na para snajperkę, chcąc zrobić listę to zebrało by się ze 30+ modeli różnych producentów, a do 800,

to jakaś emka od Specna arms, SA-A03 przykładowo.

 

Chociaż osobiście to wolał bym HK417 do tej roli

Link to post
Share on other sites

podałem to HK jako coś co ja bym wybrał.

 

Ale chciałeś, to masz :icon_razz: Licz się z tym, że grubo ponad limit który zaproponowałeś.

 

http://www.redwolfai..._D_12RS_AEG.htm

http://www.redwolfai..._Generation.htm

 

Replik A&K nie miałem w łapkach więc na ich temat się nie wypowiem, chciałeś aby podać Ci w granicach 800 zł repliki które stylem będą podobne.

 

W tej replice którą sam zaproponowałeś, przeraża mnie ten długaśny tłumik ;p

Edited by Baxian
Link to post
Share on other sites

krótko, Emki, najtańsze emki, które są polecane to ogólnie specna arms. To chińczyk, ale taki chińczyk który dostaje więcej jedzenia i któremu się mniej łapki trzęsą.

 

Co sobie wybierzesz z ich oferty, to Twoja "broszka", wszystkie mają te same bebechy, różnią się wyglądem. Jako ze chcesz z tego zrobić potem jakąś "para-snajperkę" czy tam DMR, to po prostu szukasz czegoś odpowiedniej długości, przy tuningu i tak coś nie coś w środku trzeba będzie wymienić.

 

Jak już wspomniałem wcześniej, może się koledzy wypowiedzą coś nie coś na temat tego SR25 od A&K, możliwe ze warto akurat w to zainwestować. Przedział cenowy w sumie podobny co Specna.

Link to post
Share on other sites

Ja mam Sr 25 od PJ czyli A&K. Jeśli to ma strzelać przyzwoicie to licz się ze sporym wydatkiem bo tuning swoje kosztuje. Mnie łącznie z dodatkami wyszło coś poniżej 3500zł. (są tu 2 komplety zębatek bo jedne poszły zaraz na samym początku, 2 sprężyny 150 i 170)

SR to jest wielkie wiosło i na dłuższych akcjach daje w łapy :D. Mimo że to chinol i pasowanie nie jest idealne mi się ten model zajebiście podoba, a wygląd nadrabia osiągami :D

Edited by durrr
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...