Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hełm/kask - platforma do montażu oporządzenia


Recommended Posts

Potrzebuję pomocy w kwestii wyboru garnka. Obecnie mam takiego najtańszego chińskiego pseudo-proteca, natomiast oczywiście jest on strasznie słaby - przede wszystkim ma rozmiar dopasowany chyba do cierpiących na wodogłowie, bo na mojej i tak dość sporej dyńce (58cm obwodu) latał na wszystkie strony. Pomogło doklejenie więcej pianki, natomiast przez to teraz jest tragicznie pod względem parowania.

 

Potrzebuję więc czegoś, co:

-zapewnia jak najlepszą wentylację - czyli ma jak najmniej opinające głowę zawieszenie i otwory w skorupie (zakładam, że wszystkie repliki hełmów przez to odpadają?)

-umożliwi montaż pierdołów w stylu słuchawka, latarka, maska. Oczywiście w grę wchodzi jak najbardziej montaż kombinowany, niemniej jednak na pewno na jednych modelach wychodzi on lepiej, a na innych gorzej

-będzie na tyle tanie, na ile jest to możliwe

 

Kwestie lansu, jakości wykonania (o ile tylko nic nie będzie się rozłazić w rękach) i zgodności z oryginałem są drugorzędne.

 

Z tego co widzę, w sklepach królują wszelakie wariacje na temat FASTów, jak również można spotkać kopie EXFILów. Macie jakieś konkretne propozycje?

Link to post
Share on other sites

Dzięki, tak zresztą przypuszczałem. Pytanie, czy mogę się spodziewać jakichś różnic w kwestii parowania między replikami FASTa BUMP, a JUMP? Kwestia gniazda NVG jest mi całkowicie obojętna, natomiast mam możliwość kupna taniej tego drugiego i zastanawiam się, czy inny kształt otworów będzie miał jakieś znaczenie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...