Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krzywo osadzony gearbox?


Recommended Posts

Witam! Mam taki problem: otóż posiadam korpus m4 od G&P i szkielet gearboxa JG III gen. Niestety wydaje mi sie że szkielet gearboxa siedzi ciut krzywo. Problem o tyle istotny, że kiedy składam już całą replikę to jakby komora hop-up (King Arms) jest lekko uniesiona i jakby pod kątem do czoła gearboxa. Koniec końcow kulek nie podaje a jak juz poda to się z lufy wytaczają. Ma ktoś jakiś patent na to? Szlifować? Kiedy próbuje przymierzyć szkielet do lower receivera bez pinów to wydaje mi sie że zapiera się w okolicach spustu. Tak jakby tam było za dużo materiału. Jeżeli pisałem zbyt chaotycznie to przepraszam ale sam juz nie wiem jak to lepiej opisać. Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Ciężko wchodzi, ale tak. Mogę wsunąć tylni pin i ten nad spustem. Natomiast problem się robi gdy chcę połączyć połówki body, bo wtedy jak ścisnę całość to komora hop-up trochę się unosi i nie przylega już ściśle do gearboxa.

 

Tutaj jest bez przedniego pinu:

http://zapodaj.net/a0d412f5f7fde.jpg.html

 

A tutaj jak wbije przedni pin:

http://zapodaj.net/b0618307c3757.jpg.html

 

Widać przerwę pomiędzy komorą a czołem gearboxa

Link to post
Share on other sites

zrób tak.

wbij tylny pini srodkowy, dokrec chwyt pistoletowy tak aby miał luzy lekkie i gb poruszalo się góra dół, pozniej wkrec prowadnice kolby tak aby miała luz,wepnij połówki body, zablokuj przednim pinem, wez latarke i patrzac przez wylot lufyi swiecac od dolu komory hop up patrz na osiowość układu i dokręcaj najpierw chwyt pistoletowy, później kolbe i viola:)

Link to post
Share on other sites

Dzięki za rady ale poradziłem sobie inaczej. Po prostu przerzuciłem bebechy pomiędzy gearboxami (w krótszej i słabszej emce miałem gearbox cymy - który wcześniej śmigał w tym korpusie G&P) i teraz przynajmniej podaje kulki i strzela. A jak strzela- to juz sprawdze jak będę mogł wyjść w teren. Tak czy tak dziękuje wszystkim za zainteresowanie. Temat do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...