Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WELL MB04 (L96) - element zespołu rączki przeładowania


Recommended Posts

Witam,

 

wygląda na to, że niestety zgubiłem podczas ostatniej strzelanki mały wypustek wypychający pin w rączce przeładowania i jednocześnie trzymający rączkę w górze przy odciągniętym bolcie. Mam replikę L96 od WELLa w wersji MB04. Nie jestem niestety w stanie znaleźć zastępczej części, najchętniej bym kupił od razu stalową rączkę przeładowania (wiem, gdzie kupić) oraz nowy ten klocek za rączką (którego niestety nie mogę znaleźć), ewentualnie wzmocnioną śrubę.

 

Moje pytanie w związku z powyższym jest następujące: czy ktoś wie:

1. Jak mogę zastąpić ten wypustek?

2. Gdzie mogę kupić kompletny zespół rączki przeładowania (bez cylindra)?

3. Czy da się kupić jedynie ten klocek za rączką? Jeśli tak - to gdzie?

Link to post
Share on other sites

Nie idzie kupić w sklepie.

 

Możesz kupić to w komisie... albo jak kumpel będzie sprzedawał warriora to mu podmień rączkę za ileś tam zł. On zarobi, kupiec da kilka zł taniej a ty będziesz miał rączkę.

 

Ew. znajdź używkę w dobrym stanie za MAŁE pieniądze i daj mi znać to podzielimy skórę na niedźwiedziu. Sam szukam komory zamkowej i lufy (w dobrym stanie, niezwężana lufa).

 

Jak masz trochę samozaparcia to od biedy poszlifuj jakiś mały walec... a potem się męcz, bo dorobienie pierścienia mocującego to katorżnicza praca - no chyba, że znajdziesz taką fajną mini tulejkę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...