Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Oksi

Użytkownik
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kończąc mój wątek w tym temacie (replika 450fps, flat) - zdecydowanie 0,30 zamiast 0,28. Dużo fajniejszy tor lotu i spokój na całej odległości :) Postrzelałem i zostaję przy "trzydziestkach".
 2. Niemcy: 1. Michael [W] ( możliwa zmiana na barwę czerwoną) 2. Gregorius [W] 3. Ostry [W] (możliwa zmiana na ruska) 4. Wojteg [W] 5. Ashigara [W] 6. Matthew [W] 7. Oksi [W] Rosjanie: 1. Cortes [W] 2. Dziećka (w zależności od potrzeb mogę być też Niemcem) 3. Bullet [W] 4. Foorman [W] 5. Janik (+ Ola na 50%) 6. Pit (niestety będę musiał zawijać się z powrotem ok. 17)
 3. Aż takiego odzewu się nawet nie spodziewałem, dziękuję Wam! Co do kulek, to postanowiłem, że biorę butelkę szarych 0,30 G&G, od zawsze strzelałem kulkami tej firmy i nigdy nie miałem z nimi problemu, nie będę kombinował.
 4. No dobra, wezmę w takim razie od kumpla trochę "dwudziestek ósemek" i kupię tysiaka "trzydziestek", dam znać później jakie efekty ;)
 5. No właśnie nie mam za bardzo jak bez zakupu co najmniej tysiąca każdych... A ze znajomych mam tylko kumpla latającego na 0,28, ewentualnie mogę próbować wywnioskować tylko po locie tych... :icon_razz:
 6. Witam! Jak w temacie, zastanawiam się, czy lepsze będą kulki 0,28 czy 0,30 do 440 fpsów z wmontowanym flathopem. Pozdrawiam!
 7. Okej, dzięki za odpowiedzi, wiem na czym stoję ;)
 8. Okej, zastanowię się. A jak sprawdzić szczelność układu?
 9. Mam promyka i komorę prowina. Który tłok i głowicę polecacie? Ew, proszę o delikatne naprowadzenie, czym jest silikonpad... :)
 10. Mam 410 fps, bore up nie zwiększy mi osiągów? Nie chcę mocniejszej sprężyny wsadzać. Poza tym, chciałbym stockowe części wymienić na coś trwalszego, choćby na przyszłość, żeby mieć z głowy.
 11. Witam, Mam replikę ASR115 firmy APS i nie jestem do końca pewny, na czym polega różnica między zestawami bore up do M4A1 a do M16. Jestem "w przeddzień" zakupu i nie chciałbym strzelić samobója ;) Jeżeli jest różnica, który powinienem zakupić? Specyfikacja gb: - SP120 Ultimate - tłok SHS z 3 stalowymi - głowica tłoka wzmocniona alu SHS - zębatki helikalne 16:1 Ultimate High Speed - czarne łożyska ślizgowe SHS Pozdrawiam.
 12. No w porządku, rozumiem. Dzięki za pomoc :)
 13. Co masz na myśli, pisząc "podlutowałem styki"? W sensie, że rozciąłeś "koszulkę" i polutowałeś ogniwa?
 14. Witam, Mam (wydaje mi się) bardzo nietypowy problem. Mianowicie mam dwie repliki MP5 z normalnymi kablami i T-connectorem oraz M4 z kablami niskooporowymi, mosfetem (PicoSSR) i również T-connectorem. Ponadto mam dwie batki - jedna stockowa NiMh 8,4V z T-connectorem oraz LiPo 7,4V również z T-connectorem. Oba wymienione z Tamiyi. Opis problemu: NiMh i LiPo w MP5 działają bez zarzutu. W M4 prawidłowo działa NiMh, a przy LiPo nie ma absolutnie żadnej reakcji (jakbym naciskał spust bez baterii). Ktoś ma jakikolwiek pomysł, co może być nie halo z tym LiPolkiem? W M4 przyjaciela (k
×
×
 • Create New...