Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siema !

 

Chciałbym nieco podkręcić swoją replikę M4 GFG07 CQBR. Chcę zwiększyć zasięg i celność(czasem mam tak, że jedna kulka leci prosta a druga już skręca w lewo). Replika ma ~`350 fps. Myślę by wymienić w niej lufę precyzyjną na Madbulla 6.02mm albo 6.01mm 400-450mm, gumkę hop-up na zieloną od G&G oraz komorę hop-up od King Arms. Dodatkowo myślę by wymienić sprężynę na mocniejszą. Czy taki zestaw poprawi moje osiągi ?

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Tak do lasu. Chcę przede wszystkim wydłużyć tor lotu kulki. A kupować mocniejszą sprężyne ? Niedługo kończy mi się gwarancja więc bede wymieniać części gearboxa lecz najpierw chce zwiekszyć celność i przedewssystkim długość toru kulki poprzez wymianę lufy, hop-up i gumki.

Link to post
Share on other sites

Mi do emki gfc pasowała gumka niebieski madbulli sprawdzała się świetnie. Stockowa komora jest okej i nie więc nie widzę sensu wymieniać jej na czerwonego elementa. Prędzej jakaś z górnej półki, aczkolwiek nie wiem czy będzie pasować, to naprawdę newralgiczny punkt i milimetry różnicy mogą sprawić czy replika będzie mieć 5 czy 50m zaasięgu. Jak chcesz mieć dobrą lufę to promyk, pdi, itp. pytanie czy chcesz tyle wydawać do chińskiej repliki. Z innych luf pps - moim zdaniem działa lepiej jak guarder a jest tańszy. Stockowy gearbox wytrzymuje mocne sprężyny, ale to że wytrzymał mi nie znaczy że musi Tobie.

Edited by Alanos
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...