Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika Boczna


Recommended Posts

Cześć , poszukuje dobrej repliki bocznej , która bedzie służyć , wymagam od niej : blowbacka, greengas , najlepiej jakby miala od 300 do 320 fps .Rozważam Hi-Cape 5.1 od WE oraz glocka 18c od WE , niestety nie wiem jak jest z pistoletami tej firmy / tymi konkretnymi modelami . Mój budżet na replike to 550-570 zł. Jakieś propozycje ? :icon_biggrin: . Dodam że replika mi bedzie sluzyc glownie do CQB ( kiedy nie bedzie stosownosci uzycia głównej repliki )

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Edited by Olciunio
Link to post
Share on other sites

Na Twoim miejscu WE bym nie brał, ich glocki z tego co wiem nie są może złe, ale z Twoim budżetem można pomyśleć o czymś ciekawszym - albo mało używany pistolet od Marui albo dołożyć parę grosza i kupić nówkę. Mimo, że są z tworzywa sztucznego, to ich plastik wygląda lepiej niż pseudo metal od WE.

Link to post
Share on other sites

Na komisie WMASGu chociażby są. PM na boczniaka - widziałem MP5k kiedyś, zdaniem właściciela robił robotę. Ja wybrałbym coś pomiędzy, Hi Capę Xtreme Marui właśnie - wali serią, ma kosmicznego ROFa. Widziałem nawet dzisiaj na komisie jedną sztukę, coś w okolicach 500-550 zł stała.

Link to post
Share on other sites

A ja bym nie polecał używanych replik, jeżeli kolega jest świeży i może się naciąć.

Wszyscy wiemy jak to jest z kupowaniem replik przez komis :P

 

Używke kupowałbym tylko od jakiejś zaufanej osoby, jezeli wolisz nówkę, to moze jakiś glock KJW + jakiś mały upgrade, zeby mieć klamkę która robi robotę?

WE ma to do siebie, ze lubi się psuć po jakimś czasie, z tego względu odradzam, a już napewno ich Hi.Cap'e, największy shit jaki trzymałem w rękach....

 

Postawiłbym na jakiegoś fajnego klocka KJW, wrzuciłbym precke + gumkę i baja :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...