Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich jestem tutaj nowy i dopiero zaczynam przygodę z bronia asg . Posiadam replike broni H&K USP Co2 cal. 4.5mm (.177) BB Umarex 5.8100

 

potrzebuje pomocy połamała mi się ta nakrętka śruba zawór nie wiem jak to sie nazywa profesionalnie :icon_smile: do dokrecania naboju co2 . Szukalem w internecie takiej samej alee chyba nie jest w sprzedazy sklepów , na nowy magazynek mnie nie stac niestety (koszt 160PLN) , więc prośba do was forumowicze o pomoc w znalezieniu tego zaworka ( najlepiej link : :icon_smile:) ) albo zamiennika który pasuje , po internecie widzialem jakieś z oznaczeniami WE KJS ale dla mnie to nieznane skróty niestety a nie chce kupić czegoś w ślepo co nie będzie pasowaloo ;/ Prosze o pomoc i o wyrozumiałość w moim zółtodziubstwie :icon_smile: ( kazdy kiedyś zaczyna )pozdrawiaam

Link to post
Share on other sites

Nikt nie powiedział, że ma zamiar strzelać z tego do ludzi. Umarlex robi także wersję ASG, więc nie zdziwiłbym się, gdyby była to przekalibrowana wiatrówka - wtedy część o którą pyta, byłaby wspólna.

W sumie - pisz do Koltera, mimo że nie mają na stronie, to mogą prowadzić sprzedaż części zamiennych.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...