Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mareq

Użytkownik
 • Content Count

  1781
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Impreza była. Było kameralnie i siły rozłożone po równo alianci: Niemcy 5:5. Impreza udana, miejscówka świetna. Ziarnko zainteresowania ash zasiane. Bardzo możliwe, że na Sycylię Hubert przywiezie świeże mięso armatnie :) . Jeszcze raz dziękuję za miło spędzony czas w skwarze i wśród niezmierzonych hord komarow. :) . Oczywiscie czekam na fotki
 2. Jest jakaś ostateczna decyzja odnośnie imprezy?
 3. Kurcze, chyba czas od przyszłego roku zainteresować się imprezami u południowych sąsiadów, chyba że wzrośnie ilość imprez u nas.
 4. Wiedziałem, że to z powodu zawodu. Na temat intymnego życia wiewiórek to chyba już w innym wątku :) .
 5. mareq

  Gunfire.pl

  To czy przesyłka jest darmowa, czy nie to wiesz przy zamawianiu więc nie ma co narzekać. Wolałbyś za replikę zapłacić 10-15zł więcej i mieć darmową przesyłkę? Też wolę osobiście kupować w TG ale niestety mają dużo uboższą ofertę i też czasem jak się ich nie ponagli na drugi dzień od zamówienia to można czekać aż wyślą. Jak mi się spieszy to wybieram małych dostawców, bo oni nie mogą sobie pozwolić na olewanie klienta.
 6. Do tego jeśli też macie takie upały to może dojść zagrożenie pożarowe i zakaz wstępu do lasu...
 7. Hubert, jak wygląda z chętnymi, impreza dojdzie do skutku? Może podrzuciłbyś link do tego lokalnego forum?
 8. Próbujesz przywołać Ahmeda do stawiennictwa? :)
 9. Spróbuj popatrzeć czy głowica cylindra idzie osiowo do komory. Poświeć miocną latatką przez gniazdo magazynka i dosuwaj cylinder. Powinno być widać. Druga opcja: nie masz gumki nasuniętej na lufę odpowiednio daleko albo jest nasynięta krzywo i kołnież nie jest przez to w osi.
 10. Byłbym potencjalnie chętny ale druga połowa lipca to może być dla mnie trudny ternin. Akurat mam urlop i na conajmniej tydzień jadę z rodziną na wakacje. Najprawdopodobniej odpadam między 15 a 21.07.
 11. PDI Raven to żaden cud. Mam jednego i leży w szufladzie, bo przegrał z PPS-em.
 12. Muszę przestudiować swoje grafiki, bo chętnie bym wpadł.
 13. No porypało mi się. Pamiętałem, że nie mogę być bo koliduje mi komunia a mam 2 pod rząd i jedna już była a w ten weekend jest druga. Nie potrzebyję dilera, u mnie wystarczy przemęczenie :) . Miło być w czymś najlepszym. Nie ważne że w nieogarnięciu, ważne że jestem the best :) .
 14. Bardzo chciałem być na tej imprezie i chętnie poczytam jak było. Tymczasem cisza w temacie. Czy uczestnicy zaginęli? Może impreza była na tyle udana, że trwa nadal?
×
×
 • Create New...