Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mareq

Użytkownik
 • Content Count

  1828
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja wysłałem żonę do pasmanterii i przyniosła mi o takie. Z 2 metrów już optycznie są do przyjęcia :). Jak nie znajdę innych to tymczasowo zostaną te.
 2. Oczywiście chodziło mi o oryginał. Dzięki za info. Jeszcze pytanie czy na początek taka maska przystoi czy jednak coś kombinować. I tak niby do imprezy dużo jeszcze czasu ale ja ze wsoimi normalnymi obowiązkami średnio się wyrabiam. Bluzę kupiłem współczesną galową i raczej nie będę miał czasu pokombinować z kołnierzykiem. Generalnie będzie taka bieda stylizacja, bo i karabin to raczej będzie cyma CM701 (może chociaż celownik mechaniczny dorobię). Jedyny plus, że chociaż naleśnik pojawił się u mnie. Z Nestofa ale chyba nie ma co marudzić. Do zobaczenia w okopie :) .
 3. Kupiłem sobie taką maskę: W zasadzie, to potrzebowałem jakąś torbę. Okazuje się, że jak paski nie są mocno napięte to bez problemu da się ją założyć na okulary i w niczym to nie wadzi. Maska mimo to dosyć dobrze przylega. Miała być jako dawca części ale zaczynam się zastanawiać czy taka nie wystarczy. Szkiełka zamieniłbym tylko na PET lub grube plexi czy poliwęglan. Ewentualnie można by ją pomalować np. na brązowo, żeby imitowało to skórę no i muszę dorobić jakiś pochłaniacz, bo w zestawie nie dali. Co uważacie? Jeszcze jedno, może głupie pytanko: po co jest sznurek przy torbach na maskę?
 4. Świece dymne mają narzucone kolory, żeby odróżnić zasłonę dymną od ataku gazowego?
 5. Ja się doliczyłem dwóch radiostacji :) .Jedną ma dowódca kutra a drugą oddział, no chyba że zakładamy, że mają kwarce na różne kanały i po prostu razem nie będą działać.
 6. mareq

  380fps a 0.28

  Z mojej praktyki: przy 360fps (mierzone na 0,2) kulki 0,28 lecą celnie na 55m. Prędkość wylotowa jest mniejsza ale czas dotarcia kulki do celu jest tylko odrobinę dłuższy. Cięższe kulki wolniej wytracają prędkość.
 7. Moja znajomość historii jest powierzchowna. Wciągnęła mnie odmienność tych strzelanek i jak się ostatecznie okazuje wspaniali ludzie i atmostera jakich nigdy nie znajdziesz na niedzielnych nawalankach. Odnośnie zdjęć ze stylizacjami to polecam przeglądnięcie wątków z poprzednich imprez. Zawsze są zamieszczane zdjęcia. Do tego kilka filmów na youtubie.
 8. Jakieś ceny byś podał.
 9. Wszystko jest wykonalne i zależy wyłącznie od zaplecza warsztatowego i własnych umiejętności :) .
 10. Facebook to złoooo. Bagno, w którym ciężko się poruszać i odnaleźć wartościowe informacje. Może jestem za stary na taką formułę przekazu informacji a jak chcę posłuchać bełkotu i setek niepotrzebnych rozmów dookoła to mogę wpoaść na dworzec centralny :) . Mam tam konto ale w tylko w razie W. Zaglądam rzadko i wyłączyłem wszelkie powiadomienia. Mam różne pasje i jakby wszystko było na FB to brakowałoby mi dnia, żeby sprawdzić wszystko co mnie interesuje.
 11. Ciekawe czy też to zauważyliście. Codziennie sprawdzam wszystkie nowe posty na WMASG. Jest ich coraz mniej a naszych mniej więcej stały poziom. Zatem nasz udział rośnie i może przez to zainteresują się tematem ASH nowi gracze, bo jesteśmy łatwiej zauważalni :) .
 12. O tej Normandii to jakoś nie widziałem wątku. Dopiero się pojawi?
 13. Popatrz na awatar. Albo ukrywał się w lesie, żywił owadami itp albo zaszył się w jakimś buddyjskim klasztorze :) .
 14. Po pierwsze sprawdź lokalne przepisy. Jeśli nie zabraniają to dla świętego spokoju porozmawiaj z sąsiadami i ich po prostu uprzedź.
×
×
 • Create New...