Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mareq

Użytkownik
 • Content Count

  1786
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skoro w budynkach obowiązuje ogień pojedynczy to steny odpadają, czy wystarczy strzelać z wyczuciem a jak nie daj boże polecą dwie kulki to trudno? Pytam, bo w alternatywie mam tylko thompsona ale nie mam do niego lowcapów. Jeśli będzie zasada, że na czas podkręcania wystarczy wyjąć hicapa to ok.
 2. Też się piszę na nockę. Urlop w piątek już zaklepany.
 3. Oficjalnie się jeszcze nie zapisywałem. Zrobię to na "Matki Boskiej Pieniężnej" :) ale się wybieram. Sam muszę jeszcze rozpoznać sprawę transportu. Jest trochę osób z okolic Katowic tak, że się jakoś dogadamy. Najprawdopodobniej będę próbował jechać w piątek i nocować na miejscu. Takie wspólne obozowanie i nocne rozmowy przy ognisku są bardzo fajną częścią naszych rozgrywek a i człowiek jest wypoczęty.
 4. Ja z 10 letnim synem to się strzelam z Nerfów. Kulka nawet przy 200fps potrafi zaboleć i zostawić małe krwiaki. Wyobraź sobie, że ktoś się syna zapyta w szkole skąd ma takie ślady i on odpowie, że tata do niego strzelał... będzie jazda.
 5. Na ostatniej imprezie na podkarpaciu Hubert wspominał, że jak trzeba będzie to się przekoloruje na niemca. Może też po tamtej imprezie pojawią się nowe twarze.
 6. Impreza była. Było kameralnie i siły rozłożone po równo alianci: Niemcy 5:5. Impreza udana, miejscówka świetna. Ziarnko zainteresowania ash zasiane. Bardzo możliwe, że na Sycylię Hubert przywiezie świeże mięso armatnie :) . Jeszcze raz dziękuję za miło spędzony czas w skwarze i wśród niezmierzonych hord komarow. :) . Oczywiscie czekam na fotki
 7. Czy ktoś jedzie że że śląska?
 8. Jest jakaś ostateczna decyzja odnośnie imprezy?
 9. Kurcze, chyba czas od przyszłego roku zainteresować się imprezami u południowych sąsiadów, chyba że wzrośnie ilość imprez u nas.
 10. Wiedziałem, że to z powodu zawodu. Na temat intymnego życia wiewiórek to chyba już w innym wątku :) .
 11. mareq

  Gunfire.pl

  To czy przesyłka jest darmowa, czy nie to wiesz przy zamawianiu więc nie ma co narzekać. Wolałbyś za replikę zapłacić 10-15zł więcej i mieć darmową przesyłkę? Też wolę osobiście kupować w TG ale niestety mają dużo uboższą ofertę i też czasem jak się ich nie ponagli na drugi dzień od zamówienia to można czekać aż wyślą. Jak mi się spieszy to wybieram małych dostawców, bo oni nie mogą sobie pozwolić na olewanie klienta.
 12. Do tego jeśli też macie takie upały to może dojść zagrożenie pożarowe i zakaz wstępu do lasu...
 13. Hubert, jak wygląda z chętnymi, impreza dojdzie do skutku? Może podrzuciłbyś link do tego lokalnego forum?
 14. Próbujesz przywołać Ahmeda do stawiennictwa? :)
 15. Spróbuj popatrzeć czy głowica cylindra idzie osiowo do komory. Poświeć miocną latatką przez gniazdo magazynka i dosuwaj cylinder. Powinno być widać. Druga opcja: nie masz gumki nasuniętej na lufę odpowiednio daleko albo jest nasynięta krzywo i kołnież nie jest przez to w osi.
×
×
 • Create New...