Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mareq

Użytkownik
 • Content Count

  1930
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Właśnie do mnie dotarło :) Niemcy mają pretensje o Sikora, że po zrespieniu nadal był tą samą postacią a sami wysadzają granatem profesora i czekają aż się zrespi, bo potrzebują informacje od niego? Dlaczego profesor mógł pozostać sobą po śmierci a Sikor nie? Ja się bawiłem przednio. Pojawiłem się z nastawieniem na trochę życia obozowego, patrole, wykonanie naszych rozkazów i rozwiązywanie zagadek z elementem ryzyka starcia z przeciwnikiem. Ja jestem w pełni ukontentowany.
 2. Gregorius: Gadaliśmy po grze z Chorwatami. Gdybyście ich nie ubili to by z wami też współpracowali. Byli nastawieni na zysk i własny spokój. Pewnie wtedy mielibyśmy trudniej, może by wam zdradzili, gdzie jest zainstalowany silent drum. Ale skoro egzekucja to dobra zabawa.... :)
 3. Ja również bardzo dziękuję za grę. Według mnie bardzo udaną. Przemoczenie, zmęczenie i przemarznięcie w zasadzie można uznać jako element gry, kolejne wyzwanie któremu trzeba podołać, pokonać własne słabości. Nie żałuję tego. Bardzo podobało mi się, że nie szukało się fragów za wszelką cenę, ryzykując oberwanie. To na pewno zasługa odpowiednio długiego czasu respienia. Moim zdaniem był dobrany idealnie. A spiny.. Jakie spiny? To po prostu kolejne doświadczenia, które pomogą w przyszłości podnieść poziom i tyle. Dziękuję wszystkim razem i każdemu z osobna.
 4. Ok, zrobię sobie kawę i popilnuję obozu, żeby krowy nie wlazły :) . Obóz też w tym samym miejscu? Ostatnio przejazd był zagrodzony elektronicznym pastuchem. No to do jutra. Z tego do widzę może popadać ale nie mocno.
 5. Od której planujecie być na miejscu? Pewnie jak zwykle będę wcześniej. Zawsze to lepiej niż się spóźnić :) . Będą jakieś mapy osobiste? Takie w razie zagubienia w nocy... :)
 6. Ja będę w stanie się zadeklarować w drugiej połowie maja.
 7. Generalnie problem puchnięcia kulek to problem kulek "snajperskich" czyli waga od 0,40 wzwyż. Sam sporo takich kulek wyrzuciłem do śmieci, bo czasem nawet po kilku miesiącach miały średnicę około 8mm. Z drugiej strony snajperzy mniej strzelają. Druga sprawa: jak ktoś ma wychuchaną replikę, to po zmianie nawet marki kulek dużo się psuje. Mój sten nawet nie potrafi strzelać kulkami 0,25, bo na wyzerowanym hopku lecą w niebo. Ja muszę mieć do niego 0,28 lub 0,3. Kulki wynalazki, pokroju Armatech, potrafią się zacinać w niektórych midcapach. Ja obstaję przy własnych kulkach w oznaczonym
 8. Z przykrością muszę zrezygnować z udziału w grze...
 9. Jest prościutkie wyjście: zrobić ze snajpera funkcję. Organizator narzuca ilu ma być radiooperatorów, medyków i saperów to może też narzucić ilu snajperów i po prostu chętny zapisuje się na taką funkcję. Tym bardziej, że snajper to nie użytkownik z mocną repliką i lunetą ale przede wszystkim osoba o konkretnej użyteczności, specjalista w swoim zakresie.
 10. Jak nie musisz mieć blowbacku a po prostu potrzebujesz niezawodnej klamki to elektryki od cymy są ok. Jak chcesz strzelać w warunkach zimowych to od razu odpuść GG. CO2 wypada lepiej w takich warunkach. Zakładam, że to nie ma być jedyna replika do zabawy tylko boczniak czy zapasowa.
 11. Naładuje ale będzie to długo trwać.
 12. Co to za replika KM-L? Nie mogę tego wygooglać.
 13. mareq

  UAR firmy APS

  Dokładnie. Tam siedzi normalny gearbox V3.
 14. Cienias to jest v7 ze stena czy thompsona. Ja wiem, że to nie problem obniżyć rof. Ważne po prostu by był realistyczny. Generalnie korci mnie zmajstrowanie KM-u ale to jeszcze chyba nie w przyszłym sezonie. Teraz fundusze idą w budowę frezarki cnc i jak ją skończę to się otworzą nowe możliwości. Do tego czasu może ilość uczestników rozgrywek na tyle wzrośnie, że CKM będzie miał sens.
 15. Poza fps trzeba by też trochę zlimitować potencjalny rof, bo przy 350fps to bardzo łatwo zrobić dzidę laserową.
×
×
 • Create New...