Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z glockiem 17 firmy army.


Recommended Posts

Witam wszystkich , kupiłem przed trzema laty glocka 17 firmy army za około 450-500 zł , który leżał. Po trzech latach dwa miesiące temu chciałem go rozebrać i tu pojawił się problem. Młoteczek z tyłu glocka jest cały czas w pozycji pionowej i nie chce się opuścić , dlatego też nie mam możliwości rozebrania repliki. Udało mi się to raz właśnie te trzy miesiące temu po 3 godzinach prób , a teraz ani drgnie , poprostu zamek wysuwa się o jakieś 3 mm i dalej zatrzymuje się końcem na młotku (tak najpierw odciągam zamek i potem wysuwam go do przodu). POMOCY! Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Ok, rozebrałem cały pistolet co zajęło mi 3 godziny i młoteczek mi poprostu jak zaskakiwał , dopóki nie założyłem zamka , tak teraz po jego założeniu i zdjęciu nie zaskakuje dalej (ps. mam wrażenie , jakby to wyżłobienie za komorą gdzie zaskakuje młoteczek było wyślizgane i czy wiecie gdzie mogę ewentualne części do repliki) Pozdrawiam :icon_smile:

 

Przepraszam za taki spam , ale nie wiem czy można edytować wcześniejszy post , jakie repliki tak za +/- 200-250 złotych z blowbackiem polecacie , żeby były jak najtańsze.

To nie miejsce na takie pytania.

A klamkę najlepiej oddaj komuś kto to ogarnia, bo jeszcze zrobisz więcej złego niż dobrego.

/Otto

Link to post
Share on other sites

Ok, rozebrałem cały pistolet co zajęło mi 3 godziny i młoteczek mi poprostu jak zaskakiwał , dopóki nie założyłem zamka , tak teraz po jego założeniu i zdjęciu nie zaskakuje dalej (ps. mam wrażenie , jakby to wyżłobienie za komorą gdzie zaskakuje młoteczek było wyślizgane i czy wiecie gdzie mogę ewentualne części do repliki) Pozdrawiam :icon_smile:

 

Przepraszam za taki spam , ale nie wiem czy można edytować wcześniejszy post , jakie repliki tak za +/- 200-250 złotych z blowbackiem polecacie , żeby były jak najtańsze.

To nie miejsce na takie pytania.

A klamkę najlepiej oddaj komuś kto to ogarnia, bo jeszcze zrobisz więcej złego niż dobrego.

/Otto

Po pierwsze , nie zepsuję mimo nie znajomości nazw , po drugie nie mam lat 13 (a nawet gdybym miał) to i tak bym nie zepsuł , po trzecie , trzeba troszkę myśleć co się pisze. Nie wiem jak sobie radzisz z umiejętnością czytania , ale nie jest najlepiej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...