Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

slawek96

Użytkownik
 • Content Count

  231
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja bym włożył: Silnik - Ultimate Boost 30k Lufa - Lambda One/Da Vinci Mosfet - Perun Optical Zębatki - SHS Czarne 16:1 Jeśli masz budżet to ja był włożył komorę Maxx Model i gumkę Maple Leaf Macaron i dystanser Omega
 2. Jesli ma byc dobrze to tylko Retro Arms, na inne szkielety nawet nie patrz.
 3. Polimerowa czarna dysza z Ultimate idealnie siedzi na niebieskiej aluminiowej głowicy cylindra od Ultiimate. Luzów nie ma mimo pojedynczego oringa.
 4. Ktoś brał ostatnio w tym sklepie? Zrobiłem i oplaciłem zamówienie i na razie brak odzewu. Sklep nadal działa?
 5. U mnie jest dwuczęściowa, ale lufa wewnętrzna jest długa i wystaje dość dużo po odkręceniu przedłużki.
 6. Pasował będzie, bo Army to kopia 1:1 Tokyo Marui, jeśli chodzi o ilość strzałów to pojemność gazu jest taka sama, więc więcej nie będzie. Ilość strzałów zależy od szczelności samej repliki, a dokładnie cylindra, w Army szału nie ma. Na pewno magazynek Tokyo Marui będzie bardziej bezawaryjny, zawory bardzo rzadko przeciekają.
 7. Spotkał ktoś M4 WE z fabryczną dyszą w kolorze żółtego plastiku, coś ala kolor części gearboxa tańszych replik elektrycznych? Mam jedną M4 i dysza jest czarna, a ostatnio widziałem M4 z żółtą dyszą i nie wiem czy to nie jest jakaś kopia WE.
 8. Bez przeglądu to na M120 może dość szybko paść, bo Specny ze szczelnością nie grzeszą. Jeśli ktoś to poprawnie poskłada to szkielet i na M140-150 dość długo pociągnie (mówimy tu o prawdziwych oznaczeniami sprężyn, nie np. zaniżonych Guarderach).
 9. Ja bym kupił coś takiego: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7599177796 A za resztę pieniędzy oddał replikę do serwisanta na wymianę kabli i montaż mosfetu. Styki na lipo bez mosfetu polecą dość szybko, a nie da się kupić nowych.
 10. Jeśli nie masz doświadczenia w składaniu replik to oddaj ją do sprawdzonego serwisanta. Specna w środku jest dość słaba i dość dużo jest do wymiany. Jeśli nie planujesz tuningu moczowego to stock części chwilę pociągną, ale trzeba wszystko poprawnie poskładać, bo w stocku jest bardzo słabo. Jeśli max budżet to 250-300 zł to ja bym wymienił: - lufa Madbull - około 170 zł - gumka HU - 30-50 zł - dysza - 30 zł - koszt serwisu z kablami i prostym mosfetem 100-150 zł Trochę przekroczysz budżet, ale jak ktoś ogarnięty to poskłada to długo posłuży. Bardzo ważne jest wyosiowan
 11. Jak chcesz to zrobić porządnie to z lufą i gumką licz na wydanie około 450-500zł wraz z kosztami serwisu.
 12. Trzeba otworzyc i wymienić sprężynę spustu.
 13. 150-200 zł to trochę za mało, ledwo na lufę (najtańsza warta uwagi to Madbull Steelbull - około 170 zł) i gumkę starczy.
 14. Peknięta sprężyna spustu, bez baterii i na auto spust jest odbijany przez sprężynkę kostki stykowej.
×
×
 • Create New...