Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki MK1 i MK1Carabine - takie same czy inne?


Recommended Posts

Hm...

Napisałem do snajperasg.pl dwa maile z pytaniem co z tymi magami. Wysłałem też smsa. Sklep nie raczył odpowiedzieć...

Otwieram wiec wątek, proszę jednak nie wdawać się w zbędne dywagacje tylko pisac na temat.

Co do samego sklepu to jak tylko znajdę chwilkę (pewnie w sobotę...) to opiszę sprawę w dziale "Sklepy", dokładając jeszcze przy okazji co nieco o innym znanym mi w tym sklepie zakupie...

Pozdrawiam i zapraszam do wymiany doświadczeń :)

Link to post
Share on other sites
odpowiem ze pasują bo to jedna i ta sama broń tylko wyglądem sie różniąca ...  

 

Zgadza się. Magi wyglądają tak samo :)

 

Ale magi mogą różnić się przpustowością zaworów. Poza tym, w którymś sklepie magi sprzedawali osobno do MK1 i MK1 Carbine. Myślę, że gdyby magi byłyby takie same napisaliby w sklepie coś w stylu "magazynek do Ruger MK1/MK1 Carbine", a nie osobno o karzdym magazynku.

 

sądzę, że magazynek od MK1C jest inny niż do MK1

Link to post
Share on other sites

Witam. Kluchu mylisz się... bo budowa spustu i tych innych ustrojstw też by musiała się różnić... gdyby magi od mk1c były inne niż w mk1 to po co by były te wszystkie przeróbki na mk1c i skąd by mieli ci ludzie brać ponoć inne magazynki? było na forum krótki od długiego się różni lufą, łożem, kolbą i motażem a magazynkami na pewno nie... pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

cóóż.... kermit...najlepiej jak poprostu kupię* tego maga i się zobaczy :wink: mój i tak przepuszcza już gaz także muszę go zmienić.

 

* - najpierw muszę uzbierać kasę 8)

 

tak czy inaczej.... prędzej czy później mag i tak będzie u mnie :)

 

Pozdro i sorki jeżeli się myliłem co do maga

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Magazynki są identyczne, przepustowość gazu przez zawory taka sama, do mojego rugera wkładałem magazynek z krótkiej wersji chromowanej i strzelał tak samo, myślę że te różnice w cenie to poprostu sposób na zarobienie na niedoinformowaniu maniaków..

 

no ale mamy na szczęście forum :D

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...