Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ktokolwiek widział... - czy taki ekwipunek na początek?


Recommended Posts

Witajcie kochani :3

 

Z gory zaznaczam że jestem zielony w te sprawy i możecie mówić co i jak, przede wszystkim chciałbym prosić o kulturę i ładną wymianę zdań. Mieszkam w Niemczech i mam 16 lat. Zakup tylko z niemieckich stron.

 

Na celownik wziąłem M4 z tej strony: http://www.softair-professional.de/shop/product_info.php?info=p2278_M4-S-System-Metal-Gear---DG05BMG.html

 

+metal gearbox

+lufa i risy z metalu

-main body plasticzan

-nieznana marka raczej DLATEGO pytam o opinie

 

Mundur Flectarn z wiadomych względów i podstawowe wyposażenie typu ładownica itd

 

Proszę o propozycję baterii i ładowarki

 

Eco kuleczki z taiwanguna 0.20g

 

Te okularki:

http://www.taiwangun.com/gogle-okulary/okulary-balistyczne-fastlink-vapor-shield-anti-fog-clear?from=listing&campaign-id=19

 

Co proponujecie i co jeszcze mi się przyda ew. co wyrzucić

 

Link to post
Share on other sites

Przecież w dojczlandzie zarabia się kilka razy więcej niż u nas. Nie wiem dlaczego zatem cudujesz, możesz sobie pozwolić zapewne na większy budżet. Twoje pytanie jest na poziomie takiego, jakby ktoś u nas zapytał: Mam 200 zł na AEGa, mundur, okulaty i przydałaby się jeszcze kamizelka, co kupić.

Swoją ostatnią wypowiedzią pokazałeś swój poziom. Ja się nie potrafię do niego zniżyć, więc to jest mój ostatni wpis w tym temacie.

Link to post
Share on other sites

Przecież w dojczlandzie zarabia się kilka razy więcej niż u nas. Nie wiem dlaczego zatem cudujesz, możesz sobie pozwolić zapewne na większy budżet. Twoje pytanie jest na poziomie takiego, jakby ktoś u nas zapytał: Mam 200 zł na AEGa, mundur, okulaty i przydałaby się jeszcze kamizelka, co kupić.

Swoją ostatnią wypowiedzią pokazałeś swój poziom. Ja się nie potrafię do niego zniżyć, więc to jest mój ostatni wpis w tym temacie.

 

Chodzilo bardziej o to w co zapoatrzyc się poza wymienionymi rzeczami, czy wymieniony sprzet jest odpowiedni i co zmienic. Otrzymalem odpowiedz i zdecydowalem sie na Boyi Rk02 mimo wszystko plus okularki od bolle i ww sprzety.

 

Ten post to pomylka bo jak pisalem post to nie dzialalo z niewiadomego powodu, a jak wpisalem losowe przeklenstwa to nagle sie udalo.

 

Co do Twojego komentarza; cos na poczatek kupic musze a jak mi sie nie spodoba to strace tylko ciezko zarobione pieniadze.

Owszem - stać mnie na lepszą replikę

Ale jak wyżej wole cos tańszego mimo wszystko

Link to post
Share on other sites

Już się nie tłumacz. Jakby mi strzeliło do głowy pisać jakieś teksty, jak mi coś nie działa, to bym zbluzgał komputer, przeglądarkę, dostarczyciela internetu a nie ludzi. Do tego obrażasz nieszczęśliwych ludzi skazanych na zespół DOWNA (tak to się pisze). Generalnie jesteś niezrównoważony i dobrze, że nie będę miał okazji się z tobą strzelać, bo jeszcze by cię coś zdenerwowało...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...