Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

 

Zabieram sie za zakup nowego sprzetu a mianowicie zastanawiam sie pomiedzy kamizelka/PC lub pasem bojowym. Do tej pory biegalem z chest rigiem 8Fields (tak wiem wiem bylem mlody glupi i na malutkim budzecie). Moje doswiadczenie co do chest rigow/PC to to ze sa duze, spowalniaja i jest w nich piekielnie goraco (gramy w belgii i wiekszosc skirmow jest w srednio cieplym otoczeniu lub w srodku pot sie leje na wszystkie strony. Jako plus to fakt ze jest duzo miejsca, i mozna zalozyc wszystko co sie potrzebuje a nawet i wiecej. Biorac pod uwage ze gramy z teamem raczej agresywnie i sam lubie wolnosc ruchu wpadl mi w oko pas bojowy (hsgi padded battle belt lub tasmaniam tiger). Coraz bardziej podiba mi sie ten koncept ale boje sie ze moze poprostu zbraknac miejca. Do tego nie wiem gdzie na takim pasie mam zamocowac moj PTT ktory zwyczajnie mocuje przy ramieniu.. ogulnie nie biore duzo ze soba na pole (3 magi m4, 2 magi do glocka, radio i 1-2 dymne). Poprostu nie wiem co wybrac, boje sie ze jak kupie PC bedzie dalej mi sie biegac jak stary worek ziemniakow a ze w pasie albo zbraknie mi miejca albo bede mial problem z PTT. Moze ktos z was juz biega z podobnym pasem bojowy i moglby sie podzielic wrazeniami? Dzieki!

Edited by GrunwaldPL
Link to post
Share on other sites

Skoro targasz tak mało wyposażenia, to nie ma się co zastanawiać nad kamizelką. Weź pas z szelkami i PTT montujesz na szelkach. Wbrew pozorom na pasie można zmieścić naprawdę dużo szpeju i nadal będzie to wygodne.

Link to post
Share on other sites

Myślę, że taka ilość sprzętu spokojnie zmieści Ci się na pasoszelkach. Sam używałem pasoszelek MIWO ST-2 i PT-2 i nie było problemu z przenoszeniem wielu dodatkowych magazynków, boczniaka i radia. Mam gdzieś zdjęcie na profilu, na plate carriera przerzuciłem się, gdy do arsenału dołączyłem granatnik, a ładownica na granaty 40mm ni jak nie chciała mi się już nigdzie zmieścić.

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...