Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konwersja RIS ( front ) do Body PJ


Recommended Posts

Siema.

Chciałbym sobie zmienić wygląd mojej repliki obecnie mam LR300 PJ

 

Chcę zmienić jej front oraz kolbę + okablowanie na tył z baterią w kolbie.

Co do kolby to już wiem, Magpull CTR jakaś dobra kopia, może też firmę polecicie.

 

Pytanie mam o front / konwersje, chce dać 30/32cm tylko nie bardzo wiem czy te co mi się podobają podejdą pod moją PJ-ke i chciałbym się dowiedzieć co muszę jeszcze kupić by to złożyć na sztywno jak trzeba do kupy.

 

Podobają mi się konwersje co maja z 4 stron risy a górny ris zlewa się z ris-em górnego korpusu / body.

Fota poglądowa dla Porównania co chce uzyskać.

 

 

mega_ar_02.jpg

 

Nie chcę takiego efektu :

 

md7.jpg

Edited by Diduś
Link to post
Share on other sites

Kupując freefloata (akurat to co masz na pierwszej focie to Daniel Defense MK18 RIS II) dostaniesz wszystko co jest niezbędne (barrel nut, stabilizator jeśli szyna wymaga, śrubki, etc.), a przynajmniej powinieneś dostać. Obawiam się jednak że wcześniej musisz napisać do sklepu czy szyna górna w korpusie LR300 PJ będzie się zgrywała z szyną freefloat która wybrałeś, bo możesz uzyskać brzydki "schodek" jeśli risy nie będą zgrane.

Link to post
Share on other sites

Oki spoko, dzięki za odp. :icon_smile: Nie musi to być akurat ten front co jest na zdjęciu :icon_wink:

Chciałbym uzyskać coś podobnego był się zgrało do mojego body, bo zapewne jak bym kupił tego Mk18, to zapewne musiałbym zmienić korpus na inny. Żeby zaoszczędzić chciałbym coś dobrać do PJ-tki, co pewnie nie będzie proste bo to chinol...

Edited by Diduś
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...