Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Diduś

Użytkownik
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Diduś

  Cytadela ASG

  Nie lepiej dzwonić do nich.. ? @ to maskara, wiadomo zapierdziel wszędzie ja czasami bardzo długo czekam u nich na odp. Preferuję dlatego zawsze TEL ;) wiesz co i jak i nie czekasz na odp.
 2. No kumam, jednak obecnie chciałbym zobaczyć, co można zrobić fajnego z aeg, ewentualnie czy 2,5tys wystarczy na cały, zajefajny zestaw pod HPa, tylko kolba zostaje obecba Ubr. HPA jak coś ewentualnie.
 3. Tak, lecz te latanie z tym wężykiem, troszkę mnie zniechęca :( Ale chętnie, przeczytam za i przeciw, oraz jakieś może nowatorskie rozwiązanie ''wężyka'' żeby go widać prawie nie było i nie był uciążliwy np. w gęstych krzakach itd.
 4. G&P ale sporo wymienione z wyglądu i w sumie z G&P to już nie wiele ;)
 5. Cześć, stwierdziłem, że chce zrobić z mojej M4, DMRke. Koszt tuningu kompletnego GB oraz silnika to max 2,500zł Lufa PDI 509 6.05 już kupiona leży i czeka na resztę więc mamy do dyspozycji 2,500zł Szkielet planuje zakupić klasyczny Retro Arms + komora RA lub dwudzielny Retro Arms z komorą RA, wszystkie z najnowszej serii Łożyska 8mm ceramiczne Zasilanie batki to max 1200 Lipo 11.1 Tego co wyżej napisałem, nawet nie chce zmieniać na inne, więc proszę mi nic nie zmieniać ^^ Po odliczeniu, dwudzielnego Gb oraz łożysk zostaje nam 1,600zł no może 1,700 :icon_wink: Zależ
 6. Oki, dzięki, temat ostro wałkowany na FB w grupie pomocy ;) replika idzie do serwisu, na zmianę komory itd. Dodam tylko bo zapomniałem chyba o tym, że na Amoebach oraz Hi-Capie od PJ latają kulki jak trzeba.
 7. Siema, Temat będzie długi i mam nadzieje, że dobrze opisze mój problem oraz wizję, spostrzeżenia i rozkmine, zostawiam Wam tu :icon_wink: Nie , nie jestem serwisantem lecz chcę udowodnić, że jako noob, że mam K**** rację !! :icon_wink: Replika można powiedzieć G&P M4 ( body, komora G&P reszta custom z markowych gratów ) GB v2 PJ będzie wymiana, jak strzeli. Kupiłem nowe PMAGi, nie podają kulek, chyba, że je dociskam do góry lub w stronę frontu, jest spora luka, miedzy magazynkiem a komorą z 1,5mm +/- Fota : http://images81.foto...3857d21019c.jpg http://images83.foto...96f07
 8. Siema. Dorwałem nowe PMAG-i 120rd, ucieszony zajarany bo nowe.. Jebniety bo drogie ale ucieszpny bo ma.. Ale do rzeczy.. Body G&P komora, podobno komora G&P tu nie wiem bo nie ja ją wkładałem tylko serwis,zaufany więc, raczej G&P, szkielet GB PJ, magi nie podają kulek do komory, jak maga popchne do przodu podają idealnie, Hi Cap od PJ, oraz Amoeba podają idealnie, Magpule nie chcą, delikatnie w jednym ściełem jedyczek bo tak mi zasugerowano, że magpul ma za długie w PMAGach i tsk też zrobiłem, poszedłem do garażu bo noc, seraia w styropian, morda ucieszona bo podają, dziś na st
 9. Oki, dzięki trzeba zrobić przymiarkę w sklepie :)
 10. Siema, jaka najlepsza batka wejdzie w prowadnicę od kolby UBR ? Obecna moja to Lipo 11,1 25C lecz o niej to na bank mogę zapomnieć ;P Chcę taką by mi wlazła z kablami idealnie w kolbacza ;) Ktoś coś ?
 11. Siema,pierwszy raz chce kupić pistolet na GG. Myślę nad Glock 17 od We gen 4. Uzywke mogę kupić za 600zl Roznica jest taka , ze ma ma magwella i frezowany zamek Plus stripping. Jakies sugestie porady itd.
 12. WZ 93 nie jesst zakazany jedynie 2010. Co do zagrsnicznych kontraktów na strzelaniu ppnoc przyjechała ŻW i sprawdzała mundury chłopak który miał Rosyjski mundur kontraktowy ponoć się z nim pożegnał dodam, że też miał flagi rosyjskie na patkach czy tam gdzieś... . Zainteresowałem się tym tematem gdyż sam mam USMC matpat oraz kamizelkę Molle FLC + dodatki do niej i wszystko kontraktowe.. I tak trochę lipa stracić 1000zł bo to kontrakt.
 13. Siema, odświeżam bo ostatnio na strzelaniu,powiedziałem,że mam na sprzedaż kontrakty UK to koło do mnie, ze nie chce bo ŻW rozbiera z kontraktów itd.. Też mnie ro mega zdziwiło... Sam mam wszystko 100% kontraktowe i sam nie wiem co i jak. Napisałem w tej sprawie do rzecznika ŻW iotrzymalem taką odp. Szanowny Panie Dawidzie! Uprzejmie informuję, że Żandarmeria Wojskowa zgodnie z ustawą jest właściwa wobec: 1) żołnierzy pełniących czynną służbę wojskową; 2) żołnierzy niebędących w czynnej służbie wojskowej w czasie noszenia przez nich mundurów oraz odznak i oznak wojskowych; 3) praco
 14. Tak, sam miałem problem właśnie z tyłem.. A o dziwo było to banalne, podaj tel na pw zadzwonię i wytłumaczę.
×
×
 • Create New...