Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Biorąc pod uwagę to, że kwestię kolorystyki masz poruszoną w podpiętym temacie i do tego wystarczy jeszcze trochę ruszyć głową to śmiem wątpić :icon_wink:

 

PS. Kto przyjmuje zakład, że chodzi o jakąś czarna kamizelkę ACM? :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Typie, nie wiem jak szukałeś przez 30 minut (muszę cię zmartwić, ale skupianie się nad szklaną kulką NIE DAJE spodziewanych wyników w czasie krótszym niż 45 minut :teeth:), ale ja po wpisaniu haseł takich jak "Wuzet" i "wz93" znalazłem 3 tematy, które dotyczą identycznego pytania jak twoje. I zajęło to 5 sekund z zegarkiem w ręku, uwzględniając czas potrzebny na przeładowanie strony. Dodatkowo w podwieszonych wisi temat, o którym pisał kolega wyżej.

 

Mało?

Link to post
Share on other sites

2722920.jpg

 

 

A tak na poważnie, choć nie lubie lenizmu, to pomogę. Czarny kolor w lesie będzie się "świecił". Czarny nie jest w lesie popularnym kolorem więc będzie widoczny na tle otoczenia. Z drugiej strony, ludzie potrafią grać w mundurach pustynnych w lesie i się dobrze przy tym bawią. Jeśli zaś chodzi o sam mundur i połączenie go z tą kamizelką to nie będzie to może super wyglądało, ale airsoft to nie rewia mody.

Jest jeszcze jedno pytanie, bardzo ważne, a właściwie dwa. Masz co przenosić w tej kamizelce? Przymierzałeś taką?

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

2722920.jpg

 

 

A tak na poważnie, choć nie lubie lenizmu, to pomogę. Czarny kolor w lesie będzie się "świecił". Czarny nie jest w lesie popularnym kolorem więc będzie widoczny na tle otoczenia. Z drugiej strony, ludzie potrafią grać w mundurach pustynnych w lesie i się dobrze przy tym bawią. Jeśli zaś chodzi o sam mundur i połączenie go z tą kamizelką to nie będzie to może super wyglądało, ale airsoft to nie rewia mody.

Jest jeszcze jedno pytanie, bardzo ważne, a właściwie dwa. Masz co przenosić w tej kamizelce? Przymierzałeś taką?

Tak przymierzałem różne kamizelki i pasoszelki dla mnie kamizelka jest wygodniejsza.Tak mam do przenoszenia magi apteczkę itp.
Link to post
Share on other sites

Czy przymierzałeś coś porządnego czy samą chińszczyznę ? Chinczyki tak szyją i robią wykroje że masa rzeczy nie trzyma ani wymiaru ani kształtu.

Lekko oftopując. Ciekawe że imitacja RRV od GFC ( ACM ?? ) nie ma miejsca na balistykę.

IMG_5298.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...