Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam :) Dopiero zaczynam z airsoftem i mam kilka pytań dotyczących kupna replik. Mój budżet wynosi około 1.200 zł i szukam jakiegoś karabinu średniej klasy. Wpadł mi w oko http://gunfire.pl/product-pol-1152193309-Replika-karabinka-MSD-czarna.html (tak wiem że był temat na forum ale tam opinie były głownie osób które tej repliki nie posiadały). Ktos posiada i mogłby podzielić się opinią? Jak nie ten to który polecacie (również bardzo podobają mi się Scary, Augi A3)?

Link to post
Share on other sites

Pewnie cie moderatorzy pocisną, że słabo szukałeś po tematach i w poradniku, bo i w sumie tam są też wskazane droższe repliki, ale podrzucę ci taką możliwość - kup emkę od Evolution Airsoft. Masz akurat promocję na model z tuningiem do 420-430 fps. Dołóż mosfet od tego samego sklepu, kable reddox, złote styki, wtyk t-connect, baterię Li-Po 7.4/2000 i wyjdzie gdzieś w okolicach 1.200-1250 zł. Pozdrawiam.

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_176&products_id=2352

Link to post
Share on other sites

Czyli 1200 ma iść tylko na replikę ?

Jak tak to polecam od siebie:

 

-Kałasze od Cymy/Boyi no i dokupujesz gumkę hu zielona g&g lub czarna systema + lufa guarder. Jeśli uważasz, że sobie nie poradzisz to przed zakupem przydzwoń do sklepu z zapytaniem, czy sami mogą ci zamontować owe części. Jak nie to trudno. Wymiana lufy i hopka w ak to 10 minut roboty więc bez zmartwień.

 

-Emki od specna arms/kwa/g&p. Jeśli kupowałbyś emke od specny to jeszcze starczyłoby ci na identyczny tuning jak wyżej co do kwa i g&p to wątpie aby starczyło na kulki.

Różnica między KWA i G&P

-KWA-Główną zaletą, jak nie jedyną zaletą emek od kwa to jest cholernie mocny GB. Ludzie wykręcają na nim naprawdę wielkie prędkości. Nieraz można znaleźć tematy (np o sw-02) gdzie ludzie pakują do niego sprężyny m210 (najmocniejsza na rynku) i hula przez długi czas.

-G&P-Bardzo dobre wykonanie zewnętrzne. Moim zdaniem jest o klasę wyżej niż kwa ALE w replikach g&p dostajemy słabszy gb niż w KWA. Nie martw się że będzie do kitu ! W replikach g&p dostajemy silnik który na spokojnie pociągnie m150 ale co do m210 już bym się bał aby niedostać z prowadnicy sprężyny przy składaniu się do strzału :P (tak dla śmiechu napisane ;) ).

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za propozycje :)

1. Przeszukałem troche internetu i jedyne kwa jakie znalazlem i były dostępne to takie małe karabinki a jak już bym brał m4 to taką długą i solidną. Zna ktoś jakieś strony oprócz zbrojowni, asgshop, milcord (który nie wczytywał mi sie wogóle, nie wiem czemu), taktyczny?

2. Kałachy mi się bardzo nie podobają więc odpadają.

Edited by mariankowskik
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...