Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SA-A08 Jako baza.


Recommended Posts

Powitać :icon_mrgreen:

Powinienem w zasadzie pisać w dziale dla zielonych, ale przypadkiem się okazało że jestem zarejestrowany dłużej niż 3 msc. Pierwsza replika zakupiona, jest to GFG26. Właściwie to do mnie jeszcze leci w paczce, a pierwszą strzelankę będę miał w tą niedzielę. No nic, to tak tytułem wstępu, teraz do meritum.

Na swoje urodzinki będę planował kupić replikę AEG (do lasu/terenu otwartego) i zastanawiam się nad modelem, ot takim jak w tytule. Czyli SA-A08. Znając siebie będę w moją replikę pakował tone kasy, bo taki już typ człowieka. I moje pytanie do Was, kochani koledzy jest następujące. Czy ta replika nadaje się pod bazę na tuning? Jeżeli nie, to dlaczego? Jeżeli tak, to co oprócz lufy precyzyjnej i akumulatora dokupić? Jaki akumulator? Jaka lufa? No, ogólnie wszystko bym chciał wiedzieć, bo teraz chłonę wiedzę jak dzik kasztany :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Masz przynajmniej kilka tematów, w których znalazłbyś odpowiedz na swoje pytania.

Lufa Prometheus, gumka jakaś z polecanych. Można komorę zmienić na ProWina , nie zapominając o dyszy. Profilaktycznie tłok na coś z pełną szczeką stalową. Baterię LiPo, 7.4, najlepiej od firmy Turningy, wielkość taka, jak się zmieści. Najlepiej jak największą. MOSFET, choćby najprostszy, zalecany.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...