Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem MP5 Galaxy


Recommended Posts

Witam mam problem z mp5 od galaxy na początku wszystko działało ładnie lecz nagle przestała strzelać wydawała tylko lekki stukot dokładnie jak na filmie:

 

 

Myślałem za to rozładowana bateria ale ładowala się 5 godzin i żadnej różnicy jeszcze jak pisze ten post się ładuje bo nie zgasła czerwona lampka.

Proszę o doradzanie co może być przyczyną.

Link to post
Share on other sites
raczej nie, ale ja bym na twoim miejscu sprawdził napierw bez bezpiecznika czy da rade ( jak w miejscu bezpiecznika będzie zworka ( czytaj 1 blaszka w drugiej) ;)

Jeśli by bezpiecznik padł, to by gb nie wydawał żadnego odgłosu.

Jeżeli odblokowanie zapadki nic nie pomoże, to stawiałbym na jakąś odłamaną część, która blokuje zębatki.

 

1. Zwolnij antireversal

2. Jeśli masz jeszcze na gwaramcji replikę i punkt 1 nie pomoże - polecam odesłać ma serwis.

Link to post
Share on other sites

Pytanie, czy to stock, czy ktos wymieniał tam tłok na inny?

 

Wbrew pozorom, prowadnice na tłoku w przypadku galaxy maja bardzo duże znaczenie w kwestji blokowania sie tloka w gb (wina bardzo krótkich prowadnic tłoka na obu połówkach szkieletu- w żadnej innej firmie się z czyms takim nie spotkałem).

 

Za którymś zwolnieniem antireversala, będziesz mógł pożegnać się z kilkoma zębami na zębatkach, wiec radzę z tym uważać.

 

Lata temu sprawdzone na moim galaxy.

Edited by dik89
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...