Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam szanownych :)

 

Panowie problem jest i pytanie. mam berettke KWC (BlowBack) inox.

z zepsutym zaworkim w magu, ktorego raczej sie nie da juz naprawic..

z powodu przywiazania do broni poszukuje takiego maga ale chyba juz nie produkuja tych broni i ciezko cos znalezc.. mag wyglada tak jak tu http://www.wmasg.pl/img/galerie/1/153_big.jpg

moze wy bedziecie wiedziec cos na ten temat .. i bedziecie wiedziec co zrobic? :)

da sie to gdzies jeszcze kupic?

 

pozdrawiam[/url]

Link to post
Share on other sites

Witam

Posiadam ten model od ponad 2 lat, w tym czasie magazynek rozszczelniał się kilka razy, ale wymiana obu zaworków i uszczelek wybitnie pomogła i teraz magazynek trzyma gaz jak nowy.

Tak więc uważam, że Twój mag jest jeszcze do odratowania 8)

Odnośnie kupna nowego, to nie mam pojęcia, czy jakikolwiek sklep ma go aktualnie na stanie lub jeszcze może skądś sprowadzić.

Ja swojego maga póki co nie zamierzam się pozbywać :P

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

górny :) sika gazem .. jak zmienilem o-ringi to przez chwilke bylo git. ale zaraz znowu to samo :) najchetniej wymienilbym caly zaworek ale ciezko dostac taki . o-ringi tez (nietypowy rozmiar)

 

chyba ze sie myle .. jakbyco to dajcie znac gdzie mozna uszczelki kupic i zaworki ewentualnie.

Link to post
Share on other sites

Musisz znaleźć dobrze wyposażony sklep z uszczelkami technicznymi. Ja wymieniałem O-ringi w leciwej Sigmie, kosztowało mnie to około 50gr 8)

 

Największy problem może być z dobraniem tej uszczelki, która porusza się w tulejce. Musi być na tyle gruba, żeby gaz nie uciekał, ale też musi być na tyle luźna, żeby zawór swobodnie się przesuwał ;)

 

Jeszcze jedna uwaga,

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...