Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika snajperki


Recommended Posts

Witam. Postanowiłem kupić sobie replikę snajperki, by bezlitośnie kampić kolegów. Jednak mam dylemat, ile taka snajperka powinna mieć fps by skutecznie kampić z jakiś konkretnych odległości. Mówiąc konkretnych odległości chodzi mi tu o 15m i dalej. Pytania które nie dają mi spać po nocach to:

Czy replika 400 fps+ wystarczy na skuteczny ostrzał na jakieś większe odległości (w skali ASG)?

I czy zakup np. takiego ustrojstwa

https://www.militaria.pl/action_sport_games/karabin_snajperski_asg_urban_sniper_(16769)_p5813.xml

to mądry wybór?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jeżeli chcesz "snajperkę" na odległosć do 55-60m polecam AGM'a serio. Sam taki zasięg mam ;) do tego wydatek na ris, dwójnóg na front, przełożyć dzwignię przeładowania na bok lub do tyłu, luneta lub magnifier. I masz snajperkę wydatek? 250 zł ale masz nie zawodny system, który w razie potrzeby możesz naprawić za grosze :D na olx znajdziesz częsci do pompki. sprężynki możesz nawet samemu dorobić jesli zgubisz(od spustu albo co)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...