Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marpat poszukiwany


Recommended Posts

Witam serdecznie.

 

Poszukuję już od jakiegoś czasu munduru w marpacie.

 

Idąc za radą forumowiczów, zakupiłem kontrakt od american apparel. Niestety nie dopatrzyłem i kupiłem BDU, zamiast ACU. Kompletnie mi to nie pasuje, więc pewnie kupie jakąś niekontraktową wariację...

 

O helikonie jest dużo, ale helikon tez jest w BDU.

Są jeszcze firmy jak mfh i teesar inc ale o nich kompletnie nic nie wiem, a zdjęcia niewiele pokazują.

 

Poradzi ktoś? :)

Link to post
Share on other sites

A widziałaś, macales czy to tak z zasady "wszystko poza kontraktem jest bee"? :P

 

Powiedzmy, że przez te 10 lat "siedzenia w temacie" widziałem sporo rzeczy, i sporo miałem okazję osobiście używać.

I tak, uwierz mi na słowo.

 

Eksperymentalnie weź swoją bluzę (kontraktową) i przejdź się gdzieś obejrzeć MARPAT Helikona. A później tu wróć i opisz swoje wrażenia.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Z doświadczenia to kopia MARPAT - tylko Helikon. Tylko leśny. Pustynnego nie ma dobrej kopii (o ile jakaś jest), a poza tym jest cholernie tani. Z resztą oba mundury, kontraktowe, w podstawowej wersji (MCCUU) są bajecznie tanie. Kopie nie mają sensu. Inna sprawa, że jak kupiłeś kontrakt w BDU? :icon_eek2: Co to za czary?

 

PS. Nie kupujcie oporządzenia w "marpacie" bo raz, że kolory są niebieskawe, fioletowe, to jeszcze gorzej kamufluje. Coyote Brown only. Krótko mówiąc - rzeczy w MARPAT tylko oryginalne :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...