Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jeśli pozwolisz, żeby mag leżał chociażby pare godzin bez gazu, dolna uszczelka odejdzie i będzie puszczała gaz. Mimo to, ja sobie sam poradziłem z "uszczelnieniem" syczącego maga przy użyciu kleju silikonowego- 5 minut roboty.

 

Pozdrawiam

PS. Warto Go kupić- Rugera.... :)

Link to post
Share on other sites
Jeśli pozwolisz, żeby mag leżał chociażby pare godzin bez gazu, dolna uszczelka odejdzie i będzie puszczała gaz. Mimo to, ja sobie sam poradziłem z "uszczelnieniem" syczącego maga przy użyciu kleju silikonowego- 5 minut roboty.

 

Ja powiem tak mam swojego rugera od 1 stycznia strzelałem co tydzień także w zime i nigdy nie zostawiam i nei zostawiałem maga z gazem i nie puszcza gazu...może mam szczeście

Link to post
Share on other sites

Witam. Strzelałem rok bez zostawiania gazu w magu i się jeszcze nie rozszczelnił... pół roku później pierwsze doładowanie (staram się strzelać co tydzień, 2 tygodnie) kończy się sykiem z dolnego zaworu - ponowne doładowanie uszczelnia go... regularnie po każdej strzelance (ostatnie pare miesięcy) odkręcam dolny zawór i wlewam do niego silikon w spreju... na górny też trochę psiknę... parę miesięcy temu przestałbyć szczelny tj. zostawię go z małą ilością gazu to za tydzień pusty... czyli już nie mam sensu zostawiać gazu w magu ;) zresztą i tak nie zostawiałem :P pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...