Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ELM170 18:1 i m140


Recommended Posts

niestety silnik cymy nie byl moj i w gre nie wchodzi jego zamiana dla tego pytam czy moze wymiana wirnika ew przeczyszczenie cos zmieni w poborze pradu ?? moj karol_alasz moj silnik to ELM170

 

EndeBeats prosze jak nie masz nic sensownego do powiedzenie a widzac po twoich komentarzach ze dosc czesto tak wlasnie jest nie udzielaj sie z łaski swojej :)

Edited by DAVVlD
Link to post
Share on other sites

Tu nie chodzi o brudny wirnik, tylko uzwojenia I magnesy użyte. Ja bym jednak wymienił stok . Silniki z niebieskimi dupami (często ale nie zawsze neodym) nie są takie drogie- PJ, Cyma,RedDragon-jeden pies. Wydajne-pociągną słonia, pokazują pazur właśnie przy wysokowydajnych ogniwach (LiPo, LiFePo) .

Edyta:

Na TG krótki P&J za 114,05 PLN-dalej nie szukałem.

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites

niestety obecna sytuacja finansowa nie pozwala mi na wymiane a silnik to nie stock karol tylko elm170 ten za 220zl ;/ zakaldalem wczesniej temamt o frankentorque motor czyli przezucenie wirnika od stock rk do wlasnie tego elma.. czy to zbyt mocno go oslabi aby pociagnal m140 na 18:1 ? i czy pobor pradu zmaleje ??

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Tak aby nie zrazic wszystkich do tego ELM-a wymienilem baterie na zippy ta żólta 2700mah 25-35c. Silnik został i sprawuje sie naprawde dobrze ciągnął m140 na 18:1 teraz m150 na 26;1 i wcale jej nie czuje (rof na podobnym poziomie co m120 na stock silniku i li po 11,1) szybkostrzelnosc zaczyna spadac od sprezyn m160 ale nie sprawdzalem na sprezynach m170+ (chodz m170 robi pieknie :) ). Co do pradozernosci na ostatniej strzelance po wystrzeleniu ok 2000 kulasów na m150 sciagneło mi lekko ponad 1000mah wiec batka ktora padła mi w zime musiala poprostu konczyc swój żywot a moje prawie 3000mah bylo lekko na wyrost ( tak wiem lepiej miec zapas ) ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...