Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DAVVlD

Użytkownik
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dla tego napisałem że były zamiennie spotkałem się z 3 takimi w cymach z serii 0.4x i na 100% były to neodymy. Nie sprawdzałem ich mocy na mocniejszych sprężynach bo nie miałem czasu ale jeden na sp130 guardera I 7,4v działał bez problemu z miłym rofem. I ja także go nie bronię i nawet nie miałem takiego zamiaru bo sprawdzić go nie sprawdziłem ale nawet po wykonaniu widać że jest to super budżetowy neodym ale na pewno neodym.
 2. W którym miejscu napisałem że jest ten sam co te z czerwoną/niebieska? Napisałem że były zamiennie i to jest też neodym ;-)
 3. To jest cyma też neodym w niektórych stokach była zamiennie z niebieska/czerwona/biała dupka
 4. Lufa 460mm cylinder typ 0 testowany shs typ 1 z nacieciami. Zamówiłem jeszcze modify baton ryusoku zobaczymy jak nie pomoże sprawdzę jeszcze madbula czerwonego i niebieskiego. Zastanawiam się czy może prowadnica nie jest zbyt wąska i sprężyna lata na boki ocierajac tłok?
 5. Czy ktoś kto ma zrobiony ten gearbox w okolicach 600fps mógł by podać swój set? Na sprężynie sp170 guarder, m190 shs nie przebija 570fps ( wynik na m170 shs dokładnie ten sam) nie wiem co jest grane. Mój set Lufa promyk Gumką g&g zielona ( była też systema i to samo) Dysza retro arms 20.4mm ( było wiele innhch od 20mm do 21.4 nie pomogło) Glowica tłoka Alu arma ( była lonex to samo) Tłok retro arms ( były 2 inne to samo) Glowica cylindra Alu (nie pamietam jaka ale na lonexie to samo) Cylinder lonex (ale na shs I stock to samo) Nie mam już pomysłów :-\
 6. Przy składaniu nie zapomniałeś sprężynki ramienia?
 7. Albo porostu ulamal się konektor w kablu przy silniku i trzyma tylko koszulka termokurczliwa? Kiedyś długo szukałem zanim znalazłem coś tak blachego a silnik też przegrywał raz działał raz nie
 8. DAVVlD

  F2000 [G&G]

  Powiedzcie panowie czy macie jakieś gotowe sprawdzone zawieszenia do tej repliki? Ew. Czy pasują od p90?
 9. Nie będzie specna ma dwa nacięcia po bokach.
 10. PPS też można trafić całkiem spoko a ZCI na zagranicznych forach jak i znam kilka osób które baaardzo chwalą.
 11. A mi się wydaje że poliuretan o twardości 30-40RH lub miekszy jak posiada mógł by całkiem fajnie absorbowac siłę uderzenia tłoka może nawet lepiej niż mi sorbo które moim zdaniem jest zbyt miekkie.
 12. Pewnie g&g zielona? Jeśli nie to za duży dystanser podkrecajacy
 13. 20-30 sekund to dluuuga seria każdy silnik zrobi się ciepły
 14. Mi to wygląda na za słaba sprezynke przerywacza lub zbyt mocno do kręcony przerywacz
×
×
 • Create New...