Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 GFG45 [GFC]


Recommended Posts

Witajcie, jestem posiadaczem repliki M4 firmy GFC model GFG45

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152205427-Replika-karabinka-GFG45.html

 

Podczas pierwszych strzelanek zauważyłem, że zasięg i celność nie jest rewelacyjna. Postanowiłem coś z tym zrobić. Na pewno wymienię lufę oraz gumkę hop up. Lufę chciałem zamontować Madbull model Steel Bull 6,03 mm 363mm oraz zieloną gumkę G&G.

Co sądzicie o tym pomyśle, ewentualnie co jeszcze można by zrobić aby celność i zasięg został poprawiony. Liczę na waszą pomoc

Link to post
Share on other sites

Kupiłeś chińską emkę za tysiaka. Dobrym, czy nawet średnim wyborem bym tego nie nazwał.

 

ale skoro już nie możesz tego oddać, to kup lufę promyka (normalnego, nie budżetowego), ewentualnie km head i gumkę systemy.(bo G&G się podobno popsuły).

 

W Madbulla nie inwestuj, bo to loteria. Oszczędny płaci dwa razy, jak nie ma szczęścia.

Link to post
Share on other sites

Pierwsze co zrób to uszczelnij układ. Jeśli już będzie szczelny to kup lufę - w zależności od $$$, tylko aby nie jakieś Tornado. Jeszcze jeśli chodzi o celność to sam miałem kiedyś m-kę od GFC. Dobrze było by sprawdzić jak tam komora HU, czy jest szczelna itp. U mnie replika nie miała za grosz celności. Wku... mnie to niemiłosiernie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...