Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam mam problem z moją berettą m9 vertec od KJW. A problem polega na tym ze jak napełnię maga na maxa gg od pro tech to starcza mi na max 8strzałów przy czym tylko 2 pierwsze są na tyle silne aby zamek mógł dojść do samego końca w momencie końca kulek a po tych 8 strzałach gg po prostu się kończy. Bardzo proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

W jakiej temperaturze było strzelane i jak szybko po sobie następowały strzały. Jaki przebieg ma replika? Czy coś było modyfikowane?

temp pokojowa ok 20stopni nic nie było modyfikowane a przebieg jest praktycznie zerowy 2x strzelałem w domu i raz na polo przy 6stopniach i tyle z tego było
Link to post
Share on other sites

A w jaki sposób ładujesz maga? Pytam, bo bardzo często słyszę 'mój colt jest do dupy, 10 strzałów i koniec', a potem widzę, że ktoś ładuje przez 5 sekund, pod jakimś chorym kątem, rozlewając gaz do okoła...

pod noralnym nw jak to powiedziec wkładam koncówkę prosto i tylko słysze jakbym opone w rowerze pompował a potem jak ustaje to wyciągam i ponownie i tak z 2x a no i oczywiście wstrząsam butelką przed napełnieniem

 

Dobra panowie już temat nie ważny poprostu musiałem pod innym kątem ładować gaz bo nie "dochodził" do końca. Temat uważam za zamknięty

Edited by norbi050
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...